Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Vuelta: Drugi triumf Marczyńskiego!
31.08.2017 23:10 -

33-letni Tomasz Marczyński wygrał 12. etap kolarskiego wyścigu Vuelta Espana. To już jego drugi triumf, przed tygodniem był najszybszy na 6. etapie.

więcej »
Brązowy medal Agaty Ozdoby
31.08.2017 20:19 -

Na mistrzostwach świata w judo w Budapeszcie Agata Ozdoba wywalczyła brązowy medal w kategorii 63 kg.

więcej »
25 medali na Uniwersjadzie
30.08.2017 15:53 -

W Tajpej zakończyła się 29. Letnia Uniwersjada, która od 19 do 30 sierpnia odbywała się na Tajwanie. Biało-czerwoni zdobyli 25 medali: 7 złotych, 9 srebrnych i 9 brązowych.

więcej »
Jordanów, Toporzysko: W szkolnej ławce i w siodle
29.08.2017 08:47 -
więcej »
Cztery medale kajakarzy
28.08.2017 10:52 -

Podczas mistrzostw świata w sprincie kajakowym, które odbyły się w Racicach (Czechy) biało-czerwoni zdobyli 4 medale: 2 srebrne i 2 brązowe.

więcej »
Kajetanowicz i Baran umacniają się na prowadzeniu w mistrzostwach Europy
28.08.2017 09:49 -
więcej »
Vuelta: Majka się pokazał
26.08.2017 23:21 -

Rafał Majka, który na początku kolarskiego wyścigu Vuelta Espana miał kłopoty żołądkowe, już chyba dochodzi do siebie, bo na 8. etapie zajął 3. miejsce.

więcej »
Gadżijew wicemistrzem świata
26.08.2017 23:01 -

29-letni Magomedmurad Gadżijew zdobył srebro podczas zapaśniczych mistrzostw świata w Paryżu. To trzeci medal biało-czerwonych, wcześniej również srebro wywalczył Mateusz Bernatek, a brąz Roksana Zasina.

więcej »
Roksana Zasina z brązem
25.08.2017 08:44 -

29-letnia Roksana Marta Zasina zdobyła brązowy medal zapaśniczych mistrzostw świata w Paryżu.

więcej »
Vuelta: Triumf Marczyńskiego
24.08.2017 20:11 -

33-letni Tomasz Marczyński wygrał 6. etap kolarskiego wyścigu Vuelta Espana. To był polski dzień w Hiszpanii, bo drugie miejsce zajął o 6 lat młodszy Paweł Poljański.