Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Srebro Mateusza Bernatka
23.08.2017 08:25 -

23-letni Mateusz Bernatek wicemistrzem świata w zapasach w stylu klasycznym, w kategorii 66 kg. Polak wygrał w Paryżu cztery walki i uległ dopiero w finale Koreańczykowi Ryu.

więcej »
Majka nie wygra Vuelty
21.08.2017 23:24 -

Rafał Majka raczej stracił szansę na dobre miejsce w kolarskim wyścigu Vuelta Espana. Na dzisiejszym, III etapie (pierwszym górskim) był dopiero 38. ze stratą prawie 3 minut do zwycięzcy, Włocha Vincenzo Nibalego.

więcej »
Rajd Rzeszowski: Bouffier triumfatorem, Kajetanowicz liderem
06.08.2017 20:51 -

Francuzi Bryan Bouffier i Gilbert Dini wygrali w sobotę Rajd Rzeszowski. Drugie miejsce zajęli Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran.

więcej »
Belg Teuns triumfatorem Tour de Pologne, Majce zabrakło pół koła...
04.08.2017 23:44 -
więcej »
Kajetanowicz i Baran wiceliderami Rajdu Rzeszowskiego po pierwszym dniu
04.08.2017 23:24 -
więcej »
WYŚCIG KOLARSKI WYSOWA: KTO NAJLEPSZYM GÓRALEM WŚRÓD AMATORÓW?
04.08.2017 22:17 -
więcej »
Australijczyk pierwszy w Zakopanem, Belg nowym liderem, Majka drugi
03.08.2017 22:41 -

Australijczyk Jack Haig (Orica – Scott) wygrał szósty etap 74. Tour de Pologne z Kopalni Soli Wieliczka do Zakopanego.

więcej »
Maciej Bodnar wicemistrzem Europy
03.08.2017 17:49 -

W duńskim Herning odbywają się mistrzostwa Europy w kolarstwie szosowym. W jeździe indywidualnej na czas srebrny medal zdobył Maciej Bodnar.