Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Doping: MŚ w podnoszeniu ciężarów bez 9 krajów
30.09.2017 19:48 -

Ciężarowcy 9 krajów zostali, decyzją IWF podjętą w Bukareszcie, odsunięci na rok od udziału w zawodach międzynarodowych, w tym w mistrzostwach świata i mistrzostwach kontynentalnych.

więcej »
Sagan trzeci raz z rzędu!
24.09.2017 18:43 -

Słowacki kolarz Peter Sagan jako pierwszy w historii zwyciężył trzeci raz z rzędu w szosowych mistrzostwach świata! Dziś w norweskim Bergen wyprzedził na finiszu o ćwierć koła zawodnika gospodarzy Alexandra Kristoffa. Michał Kwiatkowski był jedenasty.

więcej »
Drugie złoto Dumoulina
21.09.2017 08:37 -
więcej »
Zmarł Jake La Motta
20.09.2017 20:59 -

W wieku 96 lat zmarł amerykański bokser Jake La Motta.

więcej »
Zmarła Maria Jakóbik
19.09.2017 22:40 -

W wieku 70 lat zmarła Maria Jakóbik, zasłużona trenerka pływania, wspaniały człowiek, pedagog, przyjaciel młodzieży.

więcej »
Brąz Kwiatkowskiego dla Teamu Sky
18.09.2017 11:47 -

W Bergen (Norwegia) rozpoczęły się mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym. W niedzielę, w wyścigu drużynowym na na czas, brązowy medal zdobył Michał Kwiatkowski - w barwach brytyjskiego Teamu Sky.

10.09.2017 22:43 -

32-letni Brytyjczyk Chris Froome wygrał 72. edycję kolarskiego wyścigu La Vuelta a España.

więcej »
Vuelta: Etap Rafała Majki
03.09.2017 08:14 -

Rafał Majka zwycięzcą 14. etapu kolarskiego wyścigu Vuelta Espana! To już trzeci polski triumf w tej imprezie, wcześniej dwa razy wygrywał Tomasz Marczyński.