Podczas strzeleckich MŚ w koreańskim Changwon 33-letni Daniel Romańczyk (Agat Złotoryja) wywalczył srebro w konkurencji karabin 300 m leżąc.

Kasperczyk w grze o podium po Rally Elektrenai
10.09.2018 18:44 -
więcej »
Rafał Majka drugi na La Camperona
07.09.2018 18:30 -

Rafał Majka zajął drugie miejsce na 13. etapie kolarskiego wyścigu Vuelta a Espana i awansował w klasyfikacji generalnej do drugiej dziesiątki.

więcej »
Tomasz Bartnik mistrzem świata
07.09.2018 18:08 -

28-letni Tomasz Bartnik został mistrzem świata w strzelectwie, w konkurencji karabin dowolny 3x40 strzałów 50 m. Mistrzostwa odbywają się w południowokoreańskim Changwon.

więcej »
Vuelta: Polacy coraz niżej
02.09.2018 21:29 -

Michał Kwiatkowski i Rafał Majka pomagali dziś swoim liderom, w efekcie spadli w klasyfikacji generalnej kolarskiej Vuelty.

więcej »
Kwiatkowski traci koszulki
01.09.2018 01:22 -

Michał Kwiatkowski stracił już wcześniej czerwoną koszulkę lidera Vuelty, a w piątek zielony i biały trykot odebrał mu Hiszpan Alejandro Valverde.

więcej »
Kwiatkowskiemu uciekła czerwona koszulka
29.08.2018 20:12 -

Michał Kwiatkowski stracił na V etapie Vuelty a Espana czerwoną koszulkę lidera. Polak zajmuje 2. miejsce w klasyfikacji generalnej.

więcej »
LOTOS Rally Team zaprasza na Rajdowy Ustroń
28.08.2018 21:52 -
więcej »
Kwiatkowski obronił czerwoną koszulkę
28.08.2018 21:48 -

Michał Kwiatkowski obronił pozycję lidera kolarskiego wyścigu La Vuelta. Rywale odrobili trochę strat na finiszowym podjeździe, ale Polak pojedzie jutro w czerwonej koszulce przodownika.