Strona główna > Inne > Wiadomości inne
38-latek kolarskim mistrzem świata
30.09.2018 20:03 -

38-letni Hiszpan Alejandro Valverde doczekał się. Dziś w Innsbrucku został mistrzem świata w kolarskim wyścigu szosowym elity.

więcej »
Kwiatkowski tuż za podium
27.09.2018 09:15 -

Podczas odbywających się w Innsbrucku MŚ w kolarstwie szosowym Michał Kwiatkowski zajął czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas. Zwyciężył Australijczyk Rohan Dennis.

więcej »
Kasperczyk tuż za podium w Rajdzie Polski
24.09.2018 06:58 -
więcej »
Li Qian mistrzynią Europy
23.09.2018 23:49 -

Reprezentantka Polski Li Qian została w hiszpańskim Alicante mistrzynią Europy w tenisie stołowym. W finale singla wygrała z Ukrainką Margarytą Pesocką 4:2 (8:11, 10:12, 11:6, 11:6, 11:2, 11:2). Brązowy medal zdobyła Katarzyna Grzybowska-Franc.

więcej »
Joshua obronił tytuł
23.09.2018 09:07 -
więcej »
Yates triumfatorem Vuelty
16.09.2018 20:37 -

Kolarski wyścig Vuelta a Espana wygrał 26-letni Brytyjczyk Simon Yates. Rafał Majka zajął 13. miejsce.

więcej »
Rajd Turcji: Kajetanowicz w czołówce
16.09.2018 16:56 -
więcej »
MŚ w wioślarstwie: Złoto czwórki podwójnej
16.09.2018 09:03 -

Czwórka podwójna kobiet (Katarzyna Zillmann, Maria Springwald, Marta Wieliczko, Agnieszka Kobus-Zawojska) wywalczyła w sobotę złoty medal podczas wioślarskich mistrzostw świata. Decydująca rozgrywka w bułgarskim Płowdiwie była popisem Polek, które prowadziły od startu do mety.