Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Michał Kwiatkowski w czerwonej koszulce
26.08.2018 19:55 -

Michał Kwiatkowski również na II etapie kolarskiej Vuelty zajął drugie miejsce i został nowym liderem. Jutro pojedzie w czerwonej koszulce.

więcej »
MŚ: Sześć medali kajakarzy
26.08.2018 19:29 -

W Montemor-o-Velho (Portugalia) zakończyły się mistrzostwa świata w kajakarstwie. W niedzielę reprezentacja Polski zdobyła 1 srebrny i 2 brązowe medale.

więcej »
Kwiatkowski wiceliderem Vuelty
25.08.2018 23:24 -

Wystartowała 73. edycja kolarskiego wyścigu Vuelta Espana. Po I etapie Michał Kwiatkowski jest wiceliderem.

12.08.2018 23:32 -

W Glasgow i Berlinie zakończyła się pierwsza edycja mistrzostw Europy. W klasyfikacji medalowej zwyciężyła Rosja, Polska zajęła 7. miejsce z dorobkiem 21 medali.

więcej »
Michał Kwiatkowski triumfatorem Tour de Pologne
10.08.2018 23:15 -

Michał Kwiatkowski (Team Sky) wygrał 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W klasyfikacji generalnej polski kolarz wyprzedził Brytyjczyka Simona Yatesa (Mitchelton-Scott) oraz Francuza Thibaut Pinota (Groupama-FDJ). Na ostatnim etapie BUKOVINA RESORT – Bukowina Tatrzańska zwyciężył Simon Yates.