Tomasz Adamek przyjechał na konferencję prasową w "Global Boxing" prosto z treningu z Rogerem Bloodworthem, by zaraz po niej, po kontrolnej wizycie u dentysty, wrócić na trening kondycyjny.

24.07.2010 11:00 -
więcej »
Polskie szpadzistki mistrzyniami Europy
21.07.2010 17:12 -

Znakomicie spisały się na planszy w Lipsku polskie szpadzistki, które po raz pierwszy w historii sięgnęły po tytuł mistrzyń Europy! W finale pokonały Włoszki 35-30. Tym samym udał się podopiecznym fechmistrza Mariusza Kosmana rewanż za przegrany finał ostatnich mistrzostw świata.

więcej »
Boks: Każdy ma kiedyś słaby dzień
19.07.2010 20:10 -

David Tua, przynajmniej na papierze, był zdecydowanym faworytem w sobotniej walce z Monte Barrettem w kasynie "Tropicana" w Atlantic City. Zamiast tego był tylko remis i "Tuamator" na deskach w 12. rundzie.

więcej »
Tomasz Adamek ciągle na ringu
19.07.2010 09:10 -

Wielu kibiców oglądających przekaz ESPN z piątkowych walk w Prudential Center było zaskoczonych pytaniem zadanym podczas transmitowanej w USA rozmowy Teddy Atlasa, znanego komentatora i trenera (opiekuje się obecnie Powietkinem) z Tomaszem Adamkiem.

więcej »
Mariusz Wach wraca na ring
15.07.2010 09:59 - JC

W sobotę, w Schwerinie, rywalem będzie Christian Hammer

- Rozmawialiśmy z początkiem października 2009, gdy został Pan pasowany na studenta Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron”  w Krakowie. Można się dowiedzieć, co zmieniło się w tej materii?

więcej »
Włoszczowska wicemistrzynią Europy!
09.07.2010 10:59 -

Maja Włoszczowska zdobyła w izraelskiej Hajfie tytuł wicemistrzyni Europy w kolarstwie górskim. Nasza zawodniczka przegrała walkę o złoty medal ze Szwajcarką Katrin Leumann zaledwie o 0,049 sekundy.

więcej »
Mistrz świata odetchnął, to nie malaria
07.07.2010 09:44 - ASInfo

Bokserski mistrz świata w wadze junior półśredniej, Amir Khan może spać spokojnie. Badania, którym poddał się mający pakistańskie korzenie zawodnik wykazały, że przyczyną niedawnego zasłabnięcia nie jest malaria.

więcej »
Po walce z Sosnowskim czas na Wałujewa
18.06.2010 09:03 -

Nikołaj Wałujew (50-2, 34 KO), były dwukrotny mistrz świata WBA, o którego walce z którymś z braci Kliczko mówiło się od przynajmniej sześciu miesięcy, doszedł do wniosku, że suma 2,5 miliona dolarów oferowana mu przez K2, firmę promocyjną reprezentującą ukraińskich braci jest jednak wystarczająca by walczyć o tytuł mistrza świata z Witalijem Kliczką (40-2, 38 KO).

więcej »
Złoty Pierścień Krakowa dla Radosza
17.06.2010 10:31 -

Robert Radosz z Aktio Group Mostostal Puławy został zwycięzcą 27. Kryterium Kolarskiego o Złoty Pierścień Krakowa. Na dystansie 40 kilometrów wokół Rynku Głównego zgromadził 37 punktów i o pięć wyprzedził belgijskiego młodzieżowca Thomasa Vernaeckta. Trzecie miejsce z dorobkiem 20 "oczek" zajął Włoch Fabio Donesana.