Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Rafał Sonik wygrał pierwszą część maratonu
16.08.2010 23:16 -

Rafał Sonik podniósł do czterech (wliczając wczorajszy Super Prime) liczbę wygranych odcinków specjalnych w Rally dos Sertoes. Umocnił po raz kolejny pozycję lidera kategorii quadów pozostawiając za sobą Roberta Nahasa o niemal 13 minut na 330-kilometrowym odcinku specjalnym.

więcej »
Złoty medal Pawła Korzeniowskiego
12.08.2010 18:41 -

Paweł Korzeniowski zdobył złoty medal na dystansie 200 metrów stylem motylkowym podczas pływackich mistrzostw Europy w Budapeszcie. Polak wygrał z czasem 1:55.00.

więcej »
Krakowianka ósmą pływaczką Europy
11.08.2010 19:06 -

Polscy pływacy starowali podczas wieczornej serii pływackich ME w Budapeszcie ze zmiennym szczęściem. Nieźle spisała się krakowianka Katarzyna Wilk z Jordana, która z czasem 55,15 zajęła ósme miejsce w finale wyścigu na 100 metrów stylem dowolnym.

Polska ekipa ciągle bez medalu ME

więcej »
Pływackie ME: Wieczorem polska siódemka
11.08.2010 13:28 - ASInfo

Paweł Korzeniowski i Marcin Cieślak awansowali do półfinału 200 m. stylem motylkowym XXX Pływackich Mistrzostw Europy rozgrywanych w Budapeszcie.

więcej »
Sam Colonna o walce Adamka z Grantem
11.08.2010 08:34 -

Sam Colonna stał w narożniku Tomasza Adamka, kiedy zdobywał swój pierwszy tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej i przez większość kariery przygotowywał do walk Andrzeja Gołotę.

więcej »
Tchórz ratuje honor polskiego pływania
09.08.2010 20:19 -

Zaledwie 18-letni francuski pływak, Yannick Agnel, zdobył nieoczekiwanie złoty medal na dystansie 400 m stylem dowolnym mistrzostw Europy w pływaniu, które trwają w Budapeszcie.

więcej »
Kliczko wysyła rywala do psychiatry
07.08.2010 18:39 - ASInfo

Bokserski mistrz świata wagi ciężkiej, Władimir Kliczko, doradził swemu niedoszłemu rywalowi, Aleksandrowi Powietkinowi wizytę u słynnego rosyjskiego psychiatry, Mikhaiła Winogradowa.

więcej »
TdeP: Uciekinierzy doścignięci przed metą
02.08.2010 19:29 -

Niemiecki kolarz Andre Greipel z ekipy HTC-Columbia wygrał w Dąbrowie Górniczej, po finiszu z peletonu, drugi etap 67. Tour de Pologne. Liderem został drugi na mecie Australijczyk Allan Davis (Astana).

więcej »
Znani rywale Polaków w ME
29.07.2010 23:24 -

Polacy zmierzą się z obrońcami tytułu Niemcami, Czechami i Grekami, a Polki z Francuzkami, Hiszpankami i Słowaczkami w fazie grupowej zbliżających się mistrzostw Europy w tenisie stołowym.

więcej »
Kubica na Węgrzech czuje się jak w domu
29.07.2010 15:09 - ASInfo

Po udanym wyścigu w Niemczech nasz reprezentant w F1, Robert Kubica, liczy na to, że również podczas Grand Prix Węgier pokaże klasę, zwłaszcza, że inżynierowie francuskiego teamu przygotowują na ten konkurs sporo poprawek, a Polak na Hungaroring czuje się jak w domu. - To dla mnie prawie domowe Grand Prix - powiedział kierowca.