Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze starsi > Małopolska Liga
Kontry gospodarzy

Tarnovia - Garbarnia Kraków 3-0 (2-0)

GARBARNIA: Jakub Zawartka, Michał Budek, Piotr Ropek, Michał Matyasik, Karol Rakowski, Andrzej Pająk, Robert Dziwisz, Sebastian Kokoszka, Grzegorz Torba, Alan Klichowski, Damian Pabiś, Michał Susuł, Grzegorz Biernacik, Patryk Konik, Konrad Onderka. Ponadto w drużynie byli, ale nie wystąpili w meczu: Łukasz Litwin, Sebastian Ropek, Jarosław Siedlarczyk.

Na stronie www. garbarnia.fora.pl Artur Bochenek napisał tak: Zwłaszcza w przypadku trampkarzy starszych (młodsi przegrali z Tarnovią zdecydowanie, 0-5 - red.) przedmeczowe nastroje po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie nad Sandecją (2-0) były bardziej optymistyczne niż ostateczny rezultat. Niestety, pomimo prowadzenia do przerwy otwartej gry, Brązowi nadziali się na dwie kontry gospodarzy.

Po przerwie nasi młodzi zawodnicy nie schodzili przez pół godziny z połowy rywali, mieli kilkanaście doskonałych okazji do zdobycia kontaktowej bramki, jednakże bramkarz Tarnovii bronił z niesamowitym szczęściem, a kilka razy strzały Młodych Lwiątek minimalnie mijały światło bramki. Gospodarze w tym czasie przeprowadzili jedną akcję, zakończoną przepięknym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko bramki strzeżonej przez Kubę Zawartkę.

Nie wynik jest jednak istotny, a radość z uprawiania futbolu, jaką widać u tych zawodników. Wspólne śpiewanie piosenek zapoczątkowanych na Loży RKS przez naszych trampkarzy sprawiło, że powrotna podróż do Krakowa przebiegała w fantastycznej atmosferze.