Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze najmłodsi
Jadwiga bez konkurencji w Tychach2009-12-04 16:46:00

Drużyna trampkarzy najmłodszych Jadwigi Kraków wygrała w pięknym stylu X Międzynarodowy Turniej Piłkarski - Czak Cup 2009 w Tychach. Młodzi piłkarze Jadwigi byli jedynym zespołem, który nie przegrał meczu i nie stracił żadnej bramki. W finale pokonali Gryf Świdnica 3-0. Krzysztof Sendorek został najlepszym bramkarzem turnieju, a Jakub Kostuj królem strzelców.

W eliminacjach 12 drużyn zostało podzielonych na dwie grupy. Krakowianie w swojej grupie (A) zajęli 1. miejsce, wygrywając 4 mecze i jeden remisując.
Wyniki fazy grupowej:
JADWIGA KRAKÓW - JUNO SPORT (Słowacja) 2-0: M. Przywara, J. Kostuj
JADWIGA KRAKÓW - UKS GRYF ŚWIDNICA 0-0
JADWIGA KRAKÓW - POLONIA BYTOM 3-0: J. Kostuj, Sz. Hajduk, J. Wrześniak
JADWIGA KRAKÓW - PUKKS CHRZCICIEL I 3-0: J. Kostuj, Sz. Hajduk, M. Kozłecki
JADWIGA KRAKÓW - POLONIA ŁAZISKA 2-0: J. Wrześniak, J. Kostuj

Mecz półfinałowy pomiędzy JADWIGĄ a MCKS CZELADŹ, pomimo dużej przewagi krakowian, zakończył się w regulaminowym czasie wynikiem 0-0. O dalszym awansie zadecydowały rzuty karne perfekcyjnie wykonane przez Szymona Hajduka i Jakuba Wrześniaka oraz wspaniała postawa bramkarza Krzysztofa Sendorka. Zespół Jadwigi wszedł do finału wygrywając w karnych 2-0.


W wielkim finale Jadwiga zwyciężyła Gryf Świdnica 3-0. Krakowianie już po 30 sekundach objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca, zdobywając jeszcze dwie bramki.
Finał:
JADWIGA KRAKÓW - UKS GRYF ŚWIDNICA 3-0:
J. Kostuj 2, M. Kozłecki

Wszyscy zawodnicy Jadwigi zapracowali na sukces jakim był triumf w tyskim turnieju. Bardzo mocnym punktem drużyny był bardzo pewny w interwencjach Krzysztof Sendorek, wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Obrońcy Olaf Niepokój i Mikołaj Przywara stanowili zaporę nie do przejścia dla napastników innych drużyn. Pomocnicy Michał Kozłecki i Dawid Smbatyan swoją bardzo dobrą grą wspomagali zarówno obrońców, jak i napastników. Napastnicy Szymon Hajduk, Jakub Wrześniak i Jakub Kostuj (król strzelców turnieju) wykazali się dużymi umiejętnościami snajperskimi.


jadwigatychya.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty