Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze najmłodsi
Młodzi bramkarze trenują z mistrzami2010-05-02 12:25:00

Znany jest już program majowej imprezy "Trenuj z mistrzem".


Wszystko rozpocznie się 17 maja o godz. 15 na obiektach SMS przy ul. Szablowskiego 1 w Krakowie. Otworzy imprezę mecz najmłodszych piłkarzy pomiędzy Akademią 21 a myślenickim Orłem, drużynami, które wspierają przedsięwzięcie od samego początku. Pokazowe treningi bramkarskie prowadzone przez instruktorów SMS Kraków i KeeperLeo to kolejny punkt programu. Od godziny 16 na boisku pojawiać się będą bramkarze, z którymi każdy chętny będzie mógł ćwiczyć, zasięgać porad czy zrobić wspólne zdjęcie. Każdy taki trening urozmaicać będą bramkarskie konkursy rzutów karnych, licytacja pamiątek, koszulek, rękawic i występy grupy cheerleaderek z zespołu szkół w Zielonkach.

"Trenuj z mistrzem" - poniedziałek 16 maja 2010

15.00 mecz „Mistrzów Przyszłości” Akademia 21 Kraków – Orzeł Myślenice (chłopcy, rocznik 2001)
15.45 pokazowe treningi bramkarskie SMS Kraków i KeeperLeo Kraków
16.30 WSPÓLNE TRENOWANIE Z NAJLEPSZYMI POLSKIMI BRAMKARZAMI
19.00 mecz „Mistrzowie – Uczestnicy”
19.45 finał licytacji pamiątek piłkarskich

Organizatorzy przyjmują już zapisy do konkursów bramkarskich. Wzorem ubiegłego roku będą one polegały na rywalizacji w konkursach rzutów karnych rozgrywanych w pięcioosobowych grupach i „wielkim finale” w różnych kategoriach wiekowych. Zgłoszenia można przesłać na adres mailowy: trenujzmistrzem@gmail.com

Przez cały czas trwania na obiektach czynne będą punkty gastronomiczne, trwać będzie loteria fantowa, funkcjonować będą stoiska ze sprzętem sportowym i materiałami dotyczącymi szkolenia bramkarzy. Finałowym elementem imprezy będzie mecz pomiędzy drużyną złożoną z dzieci i młodzieży a ekipą, którą tworzyć będą zaproszeni bramkarze. W przerwie meczu organizatorzy przewidzieli licytację atrakcyjnych pamiątek piłkarskich. Przedmioty na licytację przekazali piłkarze wielu polskich klubów. Poza koszulkami, piłkami i rękawicami są też przedmioty podarowane przez przedstawicieli innych dyscyplin. Wszelkie inne informacje związane z imprezą na bieżąco można śledzić za pośrednictwem strony internetowej:

trenujzmistrzem


trenujzmistrzema.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty