Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze najmłodsi
Szymkowiak trenerem, a Sobolewski kibicuje synowi2010-05-01 23:26:00

W rozgrywanym na terenach J&J Sport Center Skotniki międzynarodowym turnieju Galeco Cup trampkarzy roczników 2001, 2000 i 1999 drużyny Wisły Kraków  i Cracovii nie zawiodły, pewnie awansując do rozgrywek finałowych we wszystkich trzech kategoriach wiekowych.


Oprócz wspomnianych zespołów z Krakowa nieźle spisali się nasi sąsiedzi zza południowej granicy umieszczając w finale rozgrywek rocznika 2001 aż 3 drużyny. CAFC Zidenice Brno zmierzy się w ćwierćfinale z Koroną Kielce, Tatran Stary Liskovec zagra z Lechią Dzierżoniów, Benecol Koszyce z Cracovią i wreszcie Wisła Kraków walczyć będzie o półfinał z Motorem Lublin.

Ogólnie rzecz biorąc turniej stoi na wysokim poziomie. Drużyny jak na tak młodych zawodników zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Przyjemnie oglądało się mecze, w których młodzi piłkarze z wielką pasją i zapalczywością walczyli ze sobą na boisku. Z pewnością niektórzy z nich kiedyś cieszyć będą nasze oczy grą w drużynach seniorskich.

Warto dodać, że imprezę zaszczycili swą obecnością Radosław Sobolewski i Mirosław Szymkowiak. Pierwszy, aby kibicować swojemu synowi Hubertowi grającemu w drużynie Wisły rocznik 2000, a drugi prowadził zespół Akademii Piłkarskiej 21 w roczniku 1999.

Patronem medialnym jest sportowetempo.pl


MN

Rocznik 1999 - wyniki eliminacji (1.05.2010)

Grupa A

1. Wisła Kraków
3 9 15-0
2. Repr. Pow. Chełmskiego
3 6 4-5
3. Benecol Koszyce
3 3 2-11
4. Lechia Dzierżoniów
3 0 3-8


Wisła Kraków - Lechia Dzierżoniów 3:0
Repr. Pow. Chełmskiego - Benecol Koszyce (Słowacja) 1:0
Wisła Kraków - Repr. Pow. Chełmskiego 3:0
Lechia Dzierżoniów - Benecol Koszyce (Słowacja) 1:2
Benecol Koszyce - Wisła Kraków 0:9
Lechia Dzierżoniów - Repr. Pow. Chełmskiego 2:3

Grupa B

1. Cracovia 3 7 6-2
2. Lechia Gdańsk 3 6 10-2
3. Raków Częstochowa 3 4 4-5
4. Chojnik Jelenia Góra 3 0 2-13


Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Raków Częstochowa - Chojnik Jelenia Góra 3:2
Cracovia - Raków Częstochowa 1:1
Lechia Gdańsk - Chojnik Jelenia Góra 7:0
Chojnik Jelenia Góra - Cracovia Kraków 0:3
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 2:0

Grupa C

1. FK Dukla B. Bystrzyca 3 9 8-0
2. Dunajec Nowy Sącz 3 4 2-1
3. Akademia Piłkarska 21 3 4 2-2
4. PGE GKS Bełchatów 3 0 0-9


Dunajec Nowy Sącz - PGE GKS Bełchatów 2:0
Akademia Piłkarska 21 - FK Dukla B. Bystrzyca (Słowacja) 0:2
Dunajec Nowy Sącz - Akademia Piłkarska 21 0:0
PGE GKS Bełchatów - FK Dukla B. Bystrzyca 0:5
FK Dukla B. Bystrzyca - Dunajec Nowy Sącz 1:0
PGE GKS Bełchatów - Akademia Piłkarska 21 0:2

TERMINARZ ROZGRYWEK FINAŁOWYCH – rocznik 1999 (niedziela, 2.05.2010)
19-99    13:00-13:27    D    2    4B Chojnik Jelenia Góra    - 4C PGE GKS Bełchatów     
20-99    13:00-13:27    D    1    3min Benecol Koszyce (SK) - 4A Lechia Dzierżoniów     
21-99    13:32-13:59    CF    2    2C Dunajec Nowy Sącz - 2B Lechia Gdańsk     
22-99    13:32-13:59    CF    1    1A Wisła Kraków    - 3mid Raków Częstochowa     
23-99    14:04-14:31    CF    2    1B Cracovia Kraków - 3max Akademia Piłkarska 21     
24-99    14:04-14:31    CF    1    1C FK Dukla B. Bystrzyca (SK) - 2A Repr. Pow. Chełmskiego

25-99    14:36-15:03    D    2    4A Lechia Dzierżoniów - 4C PGE GKS Bełchatów     
26-99    14:36-15:03    D    1    3min Benecol Koszyce (SK) - 4B Chojnik Jelenia Góra     
27-99    15:08-15:35            2    Przegrany meczu 23-99 - Przegrany meczu 24-99     
28-99    15:08-15:35            1    Przegrany meczu 21-99 - Przegrany meczu 22-99     
29-99    15:40-16:07    PF    2    Zwycięzca meczu 23-99 - Zwycięzca meczu 24-99     
30-99    15:40-16:07    PF    1    Zwycięzca meczu 21-99 - Zwycięzca meczu 22-99     
31-99    16:12-16:39    D    2    4A Lechia Dzierżoniów - 4B Chojnik Jelenia Góra     
32-99    16:12-16:39    D    1    4C PGE GKS Bełchatów - 3min Benecol Koszyce (SK)     
33-99    16:44-17:11    7    2    Przegrany meczu 27-99 - Przegrany meczu 28-99     
34-99    16:44-17:11    3    1    Przegrany meczu 29-99 - Przegrany meczu 30-99     
35-99    17:16-17:43    5    2    Zwycięzca meczu 27-99 - Zwycięzca meczu 28-99     
36-99    17:16-17:43    1    1    Zwycięzca meczu 29-99 - Zwycięzca meczu 30-99
Kolejne rubryki: nr meczu - godzina - grupa/miejsce - boisko - drużyna 1 - druzyna 2

Rocznik 2000 - wyniki eliminacji (1.05.2010)

Grupa A

1. Motor Lublin 3 7 3-1
2. Wisła Kraków 3 5 5-3
3. KS Borek Kraków 3 3 2-3
4. UKS 6 Jasło 3 1 4-7


Wisła Kraków - KS Borek Kraków 2:0
Motor Lublin - UKS 6 Jasło 2:1
Wisła Kraków - Motor Lublin 0:0
KS Borek Kraków - UKS 6 Jasło 2:0
UKS 6 Jasło - Wisła Kraków 3:3
KS Borek Kraków - Motor Lublin 0:1

Grupa B

1. Cracovia 3 5 6-2
2. MOSiR Jastrzębie 3 5 3-2
3. Niedźwiadek Chełm 3 4 2-4
4. DUFK Czernomorec 3 1 2-5


Cracovia - MOSiR Jastrzębie 1:1
DUFK Czernomorec I (Ukraina) - Niedźwiadek Chełm 0:2
Cracovia - DUFK Czernomorec I 1:1
MOSiR Jastrzębie - Niedźwiadek Chełm 0:0
Niedźwiadek Chełm - Cracovia 0:4
MOSiR Jastrzębie - DUFK Czernomorec I 2:1

Grupa C

1. PGE GKS Bełchatów 3 7 7-3
2. Igloopol Dębica 3 6 6-3
3. Dunajec Nowy Sącz 3 4 4-4
4. Raków Częstochowa 3 0 0-7


Dunajec Nowy Sącz - Igloopol Dębica 0:2
PGE GKS Bełchatów - Raków Częstochowa 2:0
Dunajec Nowy Sącz - PGE GKS Bełchatów 2:2
Igloopol Dębica - Raków Częstochowa 3:0
Raków Częstochowa - Dunajec Nowy Sącz 0:2
Igloopol Dębica - PGE GKS Bełchatów 1:3

TERMINARZ ROZGRYWEK FINAŁOWYCH – rocznik 2000 (niedziela, 2.05.2010)
19-00    8:00-8:27    D    2    4B DUFK Czernomorec I - 4C Raków Częstochowa
20-00    8:00-8:27    D    1    3min KS Borek Kraków - 4A UKS 6 Jasło
21-00    8:32-8:59    CF    2    2C Igloopol Dębica - 2B MOSiR Jastrzębie
22-00    8:32-8:59    CF    1    1A Motor Lublin - 3mid Niedźwiadek Chełm
23-00    9:04-9:31    CF    2    1B Cracovia - 3max Dunajec Nowy Sącz
24-00    9:04-9:31    CF    1    1C PGE GKS Bełchatów - 2A Wisła Kraków
25-00    09:36-10:03    D    2    4A UKS 6 Jasło - 4C Raków Częstochowa
26-00    09:36-10:03    D    1    3min KS Borek Kraków - 4B DUFK Czernomorec I
27-00    10:08-10:35            2    Przegrany meczu 23-00 - Przegrany meczu 24-00
28-00    10:08-10:35            1    Przegrany meczu 21-00 - Przegrany meczu 22-00
29-00    10:40-11:07    PF    2    Zwycięzca meczu 23-00 - Zwycięzca meczu 24-00
30-00    10:40-11:07    PF    1    Zwycięzca meczu 21-00 - Zwycięzca meczu 22-00
31-00    11:12-11:39    D    2    4A UKS 6 Jasło - 4B DUFK Czernomorec I
32-00    11:12-11:39    D    1    4C Raków Częstochowa - 3min KS Borek Kraków
33-00    11:44-12:11    7    2    Przegrany meczu 27-00 - Przegrany meczu 28-00
34-00    11:44-12:11    3    1    Przegrany meczu 29-00 - Przegrany meczu 30-00
35-00    12:16-12:43    5    2    Zwycięzca meczu 27-00 - Zwycięzca meczu 28-00
36-00    12:16-12:43    1    1    Zwycięzca meczu 29-00 - Zwycięzca meczu 30-00
Kolejne rubryki: nr meczu - godzina - grupa/miejsce - boisko - drużyna 1 - druzyna 2

Rocznik 2001 - wyniki eliminacji (1.05.2010)

Grupa A

1. Lechia Dzierżoniów 3 7 7-1
2. Benecol Koszyce 3 5 6-3
3. Wisła II Kraków 3 4 3-3
4. Igloopol Dębica 3 0 2-11


Wisła II Kraków - Lechia Dzierżoniów 0:3
Benecol Koszyce (Słowacja) - Igloopol Dębica 5:2
Wisła II Kraków - Benecol Koszyce 0:0
Lechia Dzierżoniów - Igloopol Dębica 3:0
Igloopol Dębica - Wisła II Kraków 0:3
Lechia Dzierżoniów - Benecol Koszyce 1:1

Grupa B

1. CAFC Zidenice Brno 3 7 9-0
2. Motor Lublin 3 7 4-0
3. Unia Warszawa 3 3 1-9
4. Raków Częstochowa 3 0 0-5


Raków Częstochowa - Motor Lublin 0:3
CAFC Zidenice Brno (Czechy) - Unia Warszawa 8:0
Raków Częstochowa - CAFC Zidenice Brno 0:1
Motor Lublin - Unia Warszawa 1:0
Unia Warszawa - Raków Częstochowa 1:0
Motor Lublin - CAFC Zidenice Brno 0:0

Grupa C

1. Cracovia 3 7 7-2
2. Tatran Stary Liskovec 3 4 2-3
3. Lechia Gdańsk 3 4 5-3
4. Ursus Warszawa 3 1 3-9


Lechia Gdańsk - Tatran Stary Liskovec (Czechy) 0:1
Ursus Warszawa - Cracovia 1:4
Lechia Gdańsk - Ursus Warszawa 4:1
Tatran Stary Liskovec - Cracovia 0:2
Cracovia - Lechia Gdańsk 1:1
Tatran Stary Liskovec - Ursus Warszawa 1:1

Grupa D

1. Wisła I Kraków 3 9 6-3
2. Korona Kielce 3 6 5-2
3. Niedźwiadek Chełm 3 1 2-4
4. Chojnik Jelenia Góra 3 1 4-8


Wisła I Kraków - Korona Kielce 1:0
Chojnik Jelenia Góra - Niedźwiadek Chełm 1:1
Wisła I Kraków - Chojnik Jelenia Góra 3:2
Korona Kielce - Niedźwiadek Chełm 1:0
Niedźwiadek Chełm - Wisła I Kraków 1:2
Korona Kielce - Chojnik Jelenia Góra 4:1

TERMINARZ ROZGRYWEK FINAŁOWYCH – rocznik 2001 (niedziela, 2.05.2010)
Finał B
25-01    8:15-8:30    CF    3A Wisła Kraków II - 4C Ursus Warszawa
26-01    8:35-8:50    CF    3B Unia Warszawa - 4D Chojnik Jelenia Góra
27-01    8:55-9:10    CF    3C Lechia Gdańsk - 4A Igloopol Dębica
28-01    9:15-9:30    CF    3D Niedźwiadek Chełm - 4B Raków Częstochowa
29-01    9:35-9:50         Przegrany meczu 25-01 - Przegrany meczu 26-01
30-01    9:55-10:10    PF    Zwycięzca meczu 25-01 - Zwycięzca meczu 26-01
31-01    10:15-10:30         Przegrany meczu 27-01 - Przegrany meczu 28-01
32-01    10:35-10:50    PF    Zwycięzca meczu 27-01 - Zwycięzca meczu 28-01
33-01    10:55-11:10    15    Przegrany meczu 29-01 - Przegrany meczu 31-01
34-01    11:15-11:30    13    Zwycięzca meczu 29-01 - Zwycięzca meczu 31-01
35-01    11:35-11:50    11    Przegrany meczu 30-01 - Przegrany meczu 32-01
36-01    11:55-12:10    9    Zwycięzca meczu 30-01 - Zwycięzca meczu 32-01

Finał A
37-01    12:15-12:30    CF    1A Lechia Dzierżoniów - 2C Tatran Stary Liskovec
38-01    12:35-12:50    CF    1B CAFC Zidenice Brno - 2D Korona Kielce
39-01    12:55-13:10    CF    1C Cracovia - 2A Benecol Koszyce
40-01    13:15-13:30    CF    1D Wisła I Kraków - 2B Motor Lublin
41-01    13:35-13:50         Przegrany meczu 37-01 - Przegrany meczu 38-01
42-01    13:55-14:10    PF    Zwycięzca meczu 37-01 - Zwycięzca meczu 38-01
43-01    14:15-14:30         Przegrany meczu 39-01 - Przegrany meczu 40-01
44-01    14:35-14:50    PF    Zwycięzca meczu 39-01 - Zwycięzca meczu 40-01
45-01    14:55-15:10    7    Przegrany meczu 41-01 - Przegrany meczu 43-01
46-01    15:15-15:30    5    Zwycięzca meczu 41-01 - Zwycięzca meczu 43-01
47-01    15:35-15:50    3    Przegrany meczu 42-01 - Przegrany meczu 44-01
48-01    15:55-16:10    1    Zwycięzca meczu 42-01 - Zwycięzca meczu 44-01


galeco cup logo.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty