Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze najmłodsi
Trenerzy Jadwigi szkolili się w Niemczech2010-03-16 23:14:00

W miniony weekend w szkoleniowych warsztatach w ramach unijnego programu Grundtvig, uczestniczyli czterej trenerzy PKS Jadwiga Kraków - Józef Marchewka, Aleksander Kawiorski, Artur Ślósarczyk i Jan Ziółko.

Szkolenie odbyło się w Centrum Olimpijskim Instytutu Sportu Uniwersytetu w Heidelbergu.
Tematem warsztatów były psychologia sportu, trening mentalny, motywacja do uprawiania sportu powszechnego i wyczynowego.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadziła kadra profesorska Instytutu Sportu w Heidelbergu. W warsztatach udział wzięli trenerzy, trenerki z Niemiec, Austrii, Włoch, Rumunii, Węgier, Litwy i Czech. W trakcie pobytu uczestnicy zwiedzili Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Niemiec.

Było to drugie spotkanie z cyklu sześciu spotkań zaplanowanych w projekcie edukacyjnym Grundtvig. Pierwsze odbyło się miesiąc temu w Wiedniu, a Jadwigę reprezentowali  m.in. trenerzy piłki nożnej Jacek Matyja i Marek Marchewka. Tematyką tamtego szkolenia były pedagogiczne aspekty sportu.

Kolejne spotkania odbędą się w Neapolu, Krakowie, Brnie i Rzymie. Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikaty udziału w szkoleniach sportowych projektu Unii Europejskiej "Grundtvig".
ak/st


ja14a.jpg
ja1a.jpg
ja2a.jpg
ja3a.jpg
ja4a.jpg
ja6a.jpg
ja8a.jpg
ja10a.jpg
ja11a.jpg
ja13a.jpg
ja15a.jpg
ja16a.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty