Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- VI Ogólnopolski Omnibus Sportowy
- Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych: 45 pytań i odpowiedzi
- Adam Sokołowski po raz 27. mistrzem Polski kibiców!
- Wyłoniono finalistów Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych 2024
- 47. MPKS, pytania dodatkowe
- Uwaga, kibice! Dogrywka w 47. MPKS!
- 47. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Dzierżoniów 2024
- Rozgrzewka kibiców przed Omnibusem
W poniedziałek i wtorek, 2 i 3 maja, w Skotnikach odbędzie się międzynarodowy turniej piłkarski orlików Errea Cup. Wezmą w nim udział młodzi zawodnicy z roczników 2000 i 2001.
Mecze odbywać się będą na połowie pełnowymiarowego boiska o sztucznej nawierzchni, bramki 2x5 m. W każdym spotkaniu drużyna liczy 8 zawodników w polu plus bramkarz, gra toczy się 20 minut.
Zawody mają cel charytatywny, jest nim zebranie środków na rehabilitację Pawła Kękusia, pokrzywdzonego przez los, ale nie tracącego nadziei na odzyskanie zdrowia i powrót do normalnego życia wśród pełnosprawnych ludzi (www.pawelkekus.pl).
RAMOWY PROGRAM IMPREZY
Dzień pierwszy - poniedziałek, 2.05.2011
9:00 – rozpoczęcie rozgrywek grupy A, B, D, E
13:55 – zakończenie rozgrywek grup A, B, D, E
14:00 – rozpoczęcie rozgrywek grupy C, F, G
18:55 – zakończenie pierwszego dnia turnieju
Dzień drugi - wtorek, 3.05.2011
8:30 – rozpoczęcie gier finałowych, finał B
11:45 – rozpoczęcie gier finałowych, finał A
16:45 – uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie nagród
TERMINARZ ROZGRYWEK GRUPY A, B, C - ROCZNIK 2000 (PONIEDZIAŁEK, 2.05.2011)
Grupa A
MFK Kosice (Słowacja)
Cracovia
Motor Lublin
Sprint Katowice
Grupa B
Sparta Brno (Czechy)
Ruch Chorzów
Sandecja Nowy Sącz
Borek Kraków
Grupa C
MFK Zemplin Michalovce (Słowacja)
Wisła Kraków
Raków Częstochowa
Team Brzesko
1 9:00-9:20 2 A MFK Kosice - Cracovia
2 9:25-9:45 2 B Sparta Brno - Ruch Chorzów
3 9:50-10:10 2 A Motor Lublin - Sprint Katowice
4 10:15-10:35 2 B Sandecja Nowy Sącz - Borek Kraków
5 10:40-11:00 2 A MFK Kosice - Motor Lublin
6 11:05-11:25 2 B Sparta Brno - Sandecja Nowy Sącz
7 11:30-11:50 2 A Cracovia - Sprint Katowice
8 11:55-12:15 2 B Ruch Chorzów - Borek Kraków
9 12:20-12:40 2 A Sprint Katowice - MFK Kosice
10 12:45-13:05 2 B Borek Kraków - Sparta Brno
11 13:10-13:30 2 A Cracovia - Motor Lublin
12 13:35-13:55 2 B Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz
13 14:00-14:20 2 C MFK Zemplin Michalovce - Wisła Kraków
14 14:25-14:45 2 C Raków Częstochowa - Team Brzesko
15 15:15-15:35 2 C MFK Zemplin Michalovce - Raków Częstochowa
16 15:40-16:00 2 C Wisła Kraków - Team Brzesko
17 16:30-16:50 2 C Team Brzesko - MFK Zemplin Michalovce
18 16:55-17:15 2 C Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Kolejne rubryki: nr meczu, godzina, nr boiska, grupa, drużyny
Finały odbędą się we wtorek 3 maja. Mecze o miejsca 9-12 zostaną rozegrane w godz. 8.00-10.50, a spotkania o miejsca 1-8 w godz. 11.45-16.15.
TERMINARZ ROZGRYWEK GRUPY D, E - ROCZNIK 2001 (PONIEDZIAŁEK, 2.05.2011)
Grupa D
OBFZ Roznava (Słowacja)
Cracovia
Motor Lublin
Chojnik Jelenia Góra
Grupa E
MFK Kosice (Słowacja)
Lechia Gdańsk
Unia Swarzędz
Ursus Warszawa
1 9:00-9:20 1 D OBFZ Roznava - Cracovia
2 9:25-9:45 1 E MFK Kosice - Lechia Gdańsk
3 9:50-10:10 1 D Motor Lublin - Chojnik Jelenia Góra
4 10:15-10:35 1 E Unia Swarzędz - Ursus Warszawa
5 10:40-11:00 1 D OBFZ Roznava - Motor Lublin
6 11:05-11:25 1 E MFK Kosice - Unia Swarzędz
7 11:30-11:50 1 D Cracovia - Chojnik Jelenia Góra
8 11:55-12:15 1 E Lechia Gdańsk - Ursus Warszawa
9 12:20-12:40 1 D Chojnik Jelenia Góra - OBFZ Roznava
10 12:45-13:05 1 E Ursus Warszawa - MFK Kosice
11 13:10-13:30 1 D Cracovia - Motor Lublin
12 13:35-13:55 1 E Lechia Gdańsk - Unia Swarzędz
Kolejne rubryki: nr meczu, godzina, nr boiska, grupa, drużyny
Finał B odbędzie się we wtorek 3 maja w godz. 8.25-11.40, a finał A w godz. 12.10-16.40.
m
WIADOMOŚCI
- Orliki i żaki w nowy sezonie - kto z kim
- Orliki Cracovii zapisały historię w Sosnowcu
- Udany sezon krakowskiej Jadwigi
- Zgłoś się na turnieje Juliady!
- Wisła pod szyldem Słowacji wygrała krakowski finał DMME
- 15-latkowie Wisły pojadą do Norymbergi
- Casting do Pogoni Skotniki
- Sandecja i Meritus małopolskimi mistrzami 10-latków
- Borek Cup orlików: Triumf Jadwigi i Cracovii
- Brakuje Twojego wyniku? Napisz do nas!
- Wisła, Mielec i Jasło wygrywają aFC w Krakowie
- Borek Cup dla 11- i 10-latków
- Raba Dobczyce ogłasza nabór do szkółki piłkarskiej
- Puchar Akademii Piłkarskiej 21 dla Jagiellonii
- Nabór do Szkółki Piłkarskiej SALOS
- Sobolik i Dunajec mistrzami Małopolski 11-latków
- Sportowy Dzień Dziecka z Pogonią Skotniki
- Łukasz Szewczyk trenerem krakowskich orlików
- W Kamienicy grali 10- i 12-latkowie
- Jadwiga Kraków zwycięża w pierwszym turnieju Trokos-Cup (ZOBACZ KARNE)
- Turniej 10-latków w Gdowie
- Triumf 11-latków Sandecji w turnieju Errea Cup
- 28 drużyn orlików gra w Skotnikach
- 20 drużyn orlików zagra w Skotnikach
- Turniej im. Wielgusa: Finał w Zakliczynie
- Eliminacje powiatowe 11-latków
- Minimistrzostwa Europy dla żaków i orlików
- AP 2011 Zabierzów zamiast Kmity
- Wiślacka szkółka już na trawie
- FELIETON ZDZISŁAWA WAGNERA: Orliki jak miód na serce
- Mistrzami Krakowa orlików... sądeczanie
- Franek ma wielu przyjaciół!
- Bronowianka Cup: Srebrny medal dla Hutnika
- Bramka dla Franka
- Bronowianka zaprasza do szkółek futbolu
- Rusza XVI edycja Turnieju im. Marka Wielgusa
- Weekend orlików w Skotnikach
- Terminarze orlików i żaków w lutym
- Engel na kursokonferencji MZPN
- Halowe Mistrzostwa Krakowa - terminarz trampkarzy i orlików
- 163 drużyny w jubileuszowych Halowych Mistrzostwach Krakowa
- Starachowice zapraszają
- Trzymaj się, Franek
- Już niedługo Kmita Cup 2010
- Jadwiga na spotkaniu z Luisem Figo
- Halowe Mistrzostwa Krakowa po raz 50.!
- Orliki Hutnika zdobyły Opawę
- Trampkarze, orliki i żaki też nie grają
- Akademia Piłkarska 21 na podium w Białymstoku