Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS

BKS Bochnia - Gród Podegrodzie 2-0 (0-0)

1-0 Gajewski 58
2-0 Kupiec 89

BKS: Data - Stokłosa, Fasuga, Piech, Gajewski - Kupiec, Szymański, Kubik, Adamczyk (65 Lewicki), Krawczyk (89 Bujak) - Dobranowski (75 Sacha).

Mecz, który się rozstrzygnąć w pierwszych 10 minutach był drogą przez mękę dla bochnian. Na samym początku świetne stuprocentowe sytuacje marnowali kolejno Dobranowski, Kupiec i Adamczyk. Gdyby je wykorzystali byłoby 3-0...

Goście z Podegrodzia ograniczali się do długich piłek na szybkich skrzydłowych i rosłego napastnika, ale bez większych efektów. Mieli jedną niezłą sytuację, ale po strzale z ostrego kąta piłkę sparował Data. Do przerwy zatem remis ze wskazaniem na BKS.

Po przerwie juniorzy BKS-u byli notorycznie łapani na spalone przez graczy z Podegrodzia. W końcu gospodarzom udało się zdobyć gola. Ładnie lewą stroną podłączył się Gajewski i po "klepce" z Dobranowskim wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem, po czym z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce przy "krótkim" słupku. Bochnianie dążyli do podwyższenia rezultatu, ale niewiele brakowało, a goście doprowadziliby do remisu. W 75. minucie nie pilnowany zawodnik Grodu przyjął piłkę na piątym metrze i tylko w sobie znany sposób nie trafił w bramkę. Zemściło się to w 89. minucie gdy Kupiec po solowym rajdzie umieścił piłkę w siatce. BKS zasłużenie pokonał Gród i trzy punkty pozostały w Bochni.