Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Porażka Młodej Wisły z beniaminkiem III ligi2011-07-14 13:48:00

W rozegranym w środę wieczorem sparingu Młoda Wisła uległa w Jaworznie Szczakowiance 2-3. Rywal to beniaminek III ligi, trenerem zespołu jest Andrzej Sermak, były zawodnik ekstraklasy w barwach Ruchu, Hutnika, GKS Katowice i Szczakowianki.

Podopieczni trenera Kulawika rozpoczęli mecz bardzo dobrze, szybko obejmując prowadzenie po główce Karłowicza. Na przerwę młodzi wiślacy schodzili jednak przegrywając. W drugiej połowie stan meczu wyrównał Michał Chrapek (pochodzący z Jaworzna), który wykorzystał błąd bramkarza. Na 8 minut przed końcem gospodarze uzyskali zwycięskiego gola.

Kolejny sparing Młoda Wisła rozegra w najbliższą sobotę. Na boisku w Żarkach o godzinie 11:00 zmierzy się z Janiną Libiąż.

Szczakowianka Jaworzno – Młoda Wisła 3-2 (2-1)
0-1 Karłowicz 5