Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > III liga (Kraków)

Podgórze Kraków - Grzegórzecki Kraków 2-1

2-0 Szewczyk 28
2-1 ??
PODGÓRZE
: Zawartka - Giza, Podsiadło, Popis, Korniejenko - S. Grocholski (60 Czyż), Anaszkiewicz, Woźniak, D. Grocholski - Kękuś, Szewczyk.

Bardzo dobrze rozpoczęła mecz drużyna Podgórza. Od pierwszej minuty liczne ataki na bramkę gości sprawiły, że już po 30 minutach było 2-0. Pierwsza bramka padła po rzucie rożnym i strzali Gizy głową. Druga to technicznie wkręcona piłka przez Szewczyka niemal z końcowej linii po akcji prawym skrzydłem.

Na drugą połowę gospodarze wyszli trochę rozluźnieni, w efekcie Grzegórzecki strzelił kontaktowego gola. Bardzo dobre zawody rozegrali obrońcy obydwu drużyn często blokując silne strzały przeciwników.