Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > III liga (Kraków)
Krakowska Liga Halowa juniorów pod naszym patronatem2009-11-20 14:04:00

W sobotę rozpoczynają się doroczne rozgrywki Krakowskiej Ligi Halowej juniorów starszych i młodszych. Obecna edycja toczyć się będzie pod patronatem naszego portalu SPORTOWETEMPO.pl.

W halowej ekstraklasie juniorów starszych uczestniczy 10 zespołów występujących w tym sezonie na otwartych boiskach w Małopolskiej Lidze Juniorów, wywodzących się z podokręgów krakowskiego, myślenickiego i wielickiego. W ML juniorów młodszych te trzy podokręgi mają 9 przedstawicieli, dlatego dokooptowano do rozgrywek halowych w tej kategorii wiekowej najlepszy zespół z I ligi krakowskiej - Puszczę Niepołomice.

Rozgrywki odbywać się będą w weekendy, na boisku Cracovii pod balonem przy ul. Wielickiej 101. Po zakończeniu ligi Wydział Szkolenia MZPN planuje rozegranie turnieju o mistrzostwo Małopolski.

10:00 Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice

Mecze w ekstraklasie krakowskiej trwają 2x25 minut, a na boisku zespół tworzy 6 zawodników (5 w polu + bramkarz).

I liga wystartuje w następny weekend, 28-29 listopada. Do rywalizacji juniorów starszych przystąpi 20 drużyn (w 4 grupach), a juniorów młodszych - 18 (w 2 grupach). Spotkania w I lidze trwają 45 minut.
RST

Terminarze wszystkich lig zamieszczamy w sekcji ROZGRYWKI HALOWE. Tam będziemy również podawać wyników poszczególnych meczów i tabele.