Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > III liga (Kraków)
Wiatr w żagle

Podgórze Kraków - Sokół Rybna 5-2 (4-1)

Gole dla Podgórza: D. Grochowski, Woźniak, Kękuś 2, Szewczyk

PODGÓRZE: Tomczyk (46 Zawartka), Czyż (46 Krzywonos), Podsiadło, Korniejenko, Ptaśnik (46 Anaszkiewicz), S. Grocholski ( 46 Spytek), Szewczyk, Woźniak, Giza, Kękuś, D. Grocholski.

Po pierwszych 15 minutach Sokół mógł prowadzić 1-0, lecz znakomicie w bramce spisał się Tomczyk broniąc strzał z rzutu karnego. Podopieczni Tomasza Kalety złapali "wiatr w żagle" około 25. minuty i wtedy posypały się bramki. Strzelali je: D. Grochowski, Woźniak (karny), Kękuś 2 razy. Bramkę po nieudanej pułapce ofsajdowej obrońców Podgórza zdobyli goście z Rybnej i do przerwy było 4-1. W II połowie goście zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę, a ostateczny wynik ustalił Szewczyk szybko wykonując rzut wolny i zaskakując źle ustawionego bramkarza.