Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > II liga (Kraków B) JS

Juvenia Prandocin - Pogoń Miechów 1-5 (0-3)

1-5 Łojan 75
JUVENIA:
Płażek, Rachwaniec, Gugała, Bucki, Węgrzynek, Szymon Fraś, Dejworek, Sebastian Fraś, Gacek, Anioł.
POGOŃ: Szostak, Knap, Rycąbel, Kowalski, Wlazło, Szymanek, Czernecki, Cała (70 Bełtowicz), Mazur (46 Łojan), Miszczyk, Król.

Oba zespoły wystąpiły w bardzo odmłodzonych składach, na dodatek Juvenia zaczęła w ósemkę, dopiero po przerwie doszło jeszcze dwóch zawodników.

Pogoń wykorzystała liczebną przewagę, strzelając do przerwy trzy gole. Piewszego zdobył Czernecki z podania Szymanka, a przy drugim Miszczykowi asystował Król. Na 3-0 dla gości podwyższył Szymanek uderzeniem z 30 m w "okno".

W II połowie dwie bramki dla miechowian zdobył Łojan, obie po dograniach Czerneckiego. Honorowe trafienie dla gospodarzy uzyskał Dejworek z karnego.