Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > II liga (Kraków B) JS
Cztery bramki Linczowskiego, Wanda liderem

Wanda Kraków - Słomniczanka Słomniki 6-0 (3-0)

Gole: Linczowski 4, Armatys, Klęk

WANDA: Dziura - Otrębski, Kowalówka, Bak, Spójnik - Ogonek, Banaś, Linczowski, Armatys - Góra, Klęk.

Juniorzy Wandy, podopieczni trenera Bartłomieja Świkszcza, wygrali w meczu na szczycie 6-0 i umocnili się na pozycji lidera.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy mieli kilka sytuacji, lecz brakowało wykończenia. Pierwszą bramkę dla Wandy bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Linczowski. Goście po utracie gola mogli szybko wyrównać, lecz Dziura zdołał sparować piłkę na rzut rożny. Chwilę później było już 2-0 po ładnym rajdzie Linczowskiego. Przyjezdni, podłamani stratą dwóch bramek, przed przerwą dali sobie strzelić jeszcze jedną. Po ładnej akcji całego zespołu tym razem na listę strzelców wpisał się Klęk. Słomniczanie doznali jeszcze jednej bolesnej straty pod koniec I połowy. Wychodzącego na czystą pozycję Klęka sfaulował zawodnik słomniczanki, za co został ukarany czerwoną kartką.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Słomniczanki, lecz Wanda wyprowadziła szybką kontrę, po której Linczowski skompletował hat-trick. Gospodarze wbili jeszcze dwa gole. Na 5-0 podwyższył Armatys, a wynik meczu strzałem głową ustalił niezawodny tego dnia Linczowski.