Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > I liga (Kraków) JS
Nowy trener juniorów Dalinu2011-08-25 10:42:00

Od dziś drużynę juniorów starszych Dalinu Myślenice będzie prowadził Krzysztof Korek, jest on też trenerem orlików Cracovii rocznika 2001.

Będzie to dla niego nie lada wyzwanie przejąć zespół na dwa dni przed rozpoczęciem rozgrywek.

Juniorzy Dalinu rozegrali tymczasem sparing z innym zespołem krakowskiej I ligi - Rabą Dobczyce, wygrywając 6-2.

Sparing rozgrywany był w niecodzienny sposób, a mianowicie pierwsza połowa podzielona była na dwie części po 25 minut i te dwie części rozgrywali juniorzy młodsi Dalinu; druga połowa trwała już normalnie, 45 minut, i tę połowę rozgrywali już juniorzy starsi Dalinu.

W pierwszej połowie padł wynik 1-0 dla juniorów Raby, zaś w drugiej połowie do głosu doszli juniorzy starsi Dalinu (osłabieni skądinąd brakiem Krzysztofa Pyzio i Jakuba Słoniny) i zmiażdżyli przeciwnika strzelając 6 bramek, a tracąc jedną.

Gole dla myśleniczan: Filip Bednarz 3, Konrad Kurek, Grzegorz Bałucki, Ignacy Dudek.