Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM

3-0 Habryn 58
4-0 Jurek 80
SMS:
Janas - Antolak (65 Handzel), Stojke, Kruszec, Wandas - Kret, Rudziński, Stróżyk, Mrożek (75 Walaszek) - Habryn (60 Chłoń), Widz (75 Jurek).

SMS wypunktował gorliczan strzelając im po dwa gole w każdej z połówek. Dobry początek zrobił po kwadransie gry Habryn, który lewą nogą oddał mocny i celny strzał. Niedługo przed przerwą podwyższył Kret, który po rzucie rożnym wygrał walkę w powietrzu; bramkarz gości odbił wprawdzie piłkę, ale przed siebie i zawodnik SMS-u pospieszył ze skuteczną dobitką.

Po przerwie na 3-0 strzelił Habryn, ładnym, silnym uderzeniem z 18 m pod poprzeczkę. Wynik ustalił w samej końcówce świeżo wprowadzony do gry Jurek, który po wrzutce z kornera skierował piłkę z 5 metrów "szczupakiem do bramki.

- W samej grze obu zespołów nie było jakiejś różnicy, ale to my byliśmy dziś skuteczni i to my trafialiśmy do bramki. Goście mieli może ze dwie sytuacje, ale ich nie wykorzystali - powiedział Marek Salamon, trener SMS-u.