Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
Przedostatni krok Pasów2011-06-05 08:04:00

Cracovia wykonała przedostatni krok na drodze do mistrzostwa Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Aby obronić prymat Pasy muszą jeszcze wygrać za tydzień w Gorlicach.

CRACOVIA:
Wiśniewski (75 Ciuła) - Ziobro, Jurasz, Czernecki, Wasyl - Duszyk (70 Moskal), A. Szymula (65 Śmiłek), Fima (75 Świt), Mitana (50 Wzorek) - Pająk (70 Kowal), D. Szymula (55 Waśniowski).

- Mimo wysokiego zwycięstwa mecz z Karpatami nie był taki łatwy. Zwłaszcza w pierwszej połowie goście stawiali duży opór i grało się z nimi ciężko. Dopiero po przerwie, jak zaczęliśmy zdobywać bramki, poddali się - powiedział Grzegorz Trela, trener Cracovii.

Spośród ośmiu goli bodaj najładniejszy był ten uzyskany przez Dawida Szymulę na 4-1. Napastnik krakowian uderzył zza narożnika pola karnego, z ok. 20 m, trafiając w same "widły". Bramka z cyklu "stadiony świata". Ładne było też trafienie Wzorka, który po dośrodkowaniu z lewej strony zamknął akcję strzałem prawą nogą (mimo że jest lewonożny) z pierwszej piłki.