Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM

3-1 Krystian Baran 63
GLINIK:
Lang (80 Gawlik) – Rzemiński, Osetek (41 Grądalski), Kurzawa, Rząca - Majcher Laskoś, Baran, Rachel (65 Nidecki), Grela (50 Bodziony), Marynowski (71 Drąg).
UNIA: Łukasik – Furmański, Kaleta, Bachusa, Kot – Drwal, Korzeniowski, Wójtowicz, Uchwat – Łoś, Kamiński.

Zwycięstwem zakończyło się dzisiejsze spotkanie podopiecznych Piotra Stępkowicza występujących w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Na własnym stadionie gorliczanie pokonali drużynę tarnowskiej Unii 3-1.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga drużyny Glinika, ale to goście objęli prowadzenie po szybko wyprowadzonej jednej z nielicznych kontr (lob nad bramkarzem w sytuacji "sam na sam"). Gorliczanie wyrównali jeszcze przed przerwą, strzał Greli obronił bramkarz gości, jednak był bezradny wobec dobitki Majchra.

Druga bramka dla Glinika została zdobyta już w drugiej połowie po indywidualnej akcji Barana. Podobnie trzecia - prostopadłe podanie otrzymał ponownie Baran i kolejny raz wpisał na listę strzelców.

Goście w drugiej części spotkania próbowali atakować, lecz bez efektu bramkowego. W całym meczu to gospodarze stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, jednak zawodziła skuteczność, a poza tym dobrze spisywał się bramkarz tarnowian.