Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM

2-0 Habryn 20
3-0 Mrożek 46
4-0 Mrożek 60

MKS SMS: Nytko (41 Janas) - Antolak, Gąsiorek, Zgoda, Wandas (57 Błachno) - Habryn (53 Chłoń), Stróżyk, Rudziński (45 Kret), Garus (29 Mrózek) - Widz (65 Chlebicki), Walaszek (53 Jurek).

Juniorzy młodsi SMS-u nie mieli żadnych problemów z pokonaniem tarnowskiej Unii, która po 7 meczach pozostaje bez choćby jednego punktu.

Krakowianie objęli prowadzenie po golu Widza, który otrzymał podanie od Walaszka i uderzył po "długim". 10 minut później gospodarze przeprowadzili bardzo ładną akcję zespołową. Habryn dostał piłkę na obieg do lewej strony, po czym z ostrego kąta, z 8-9 metrów, oddał mocny i celny strzał.

Po przerwie zespół SMS-u dołożył jeszcze dwa gole. Najpierw po rajdzie lewą stroną Walaszek spod linii końcowej dograł do tyłu, a Mrożek zamknął akcję strzelając lewą nogą przy słupku. Ten sam zawodnik ustalił wynik, wpychając z bliska do siatki piłkę zagraną wzdłuż bramki przez Kreta.

- Mieliśmy bardzo dużą przewagę, rywale mieli w zasadzie jedną okazję, w pierwszej połowie oddali strzał w poprzeczkę - powiedział Marek Salamon, trener SMS-u.