Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków)
Karpaty pokonały lidera

Karpaty Siepraw - Wisła II Kraków 3-2 (1-1)

Gole: Bidziński, Matoga, Chlebda - Białobrzeski 2
KARPATY: Pitala - Kula, Frasik, Juszczak, Siatka - Król, Dobosz (Tomana), Fraś (Chlebda), Matoga, Stefański - Bidziński.

Juniorzy młodsi Karpat Siepraw pokonali drużynę rezerw Wisły Kraków 3-2! Mecz był bardzo emocjonujący i został rozstrzygnięty dopiero w ostatnich minutkach.

Typowy mecz walki, w którym zawodnicy pozostawili na ciężkim, przesiąkniętym wodą, boisku dużo zdrowia. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 1-1 nie zapowiadała tak emocjonującej drugiej części gry. Na 30 minut przed końcem bramkę dla Karpat strzelił Bidziński, ale wiślacy odpowiedzieli golem na 2-2. Pięć minut przed końcem nastąpił szybki kontratak gospodarzy, zakończony strzałem Chlebdy z 16 metrów nad wysuniętym bramkarzem. Niespodziewane zwycięstwo ambitnego zespołu z Sieprawia stało się faktem!

Również miejscowi kibice nie zawiedli, było ich więcej niż na niektórych meczach seniorów.