Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków)

Kmita Zabierzów - Puszcza Niepołomice 2-1 (1-0)

2-0 Rusinek (karny)

2-1 Piotr Perdał 70

KMITA: Herdzik - Trólka, Ramut, Robak, Radwanek, Żurek, Kowalik, Rusinek, Pogan, Gudowski, Zając (25 Sajdak).
PUSZCZA: Wnęk - Machowski (58 Kwieciński), Waś, Wójtowicz - Cichoń (78 Rojewski), Kątniak (58 Marszałek) - Nieć, Piotr Perdał (79 Świderski), Bystrowski (78 Chudziak) - Drabik (49 Cygal), Paweł Perdał.

W pierwszej połowie mecz po dyktando Kmity. Gospodarze stwarzali sobie więcej sytuacji podbramkowych niż rywale, owocem tego była bramka Robaka na 1-0. Obie drużyny miały dobre okazje, ale ich nie wykorzystały. Po przerwie atakował Kmita, ale nie potrafił umieścić piłki w siatce. Udało się to dopiero po rzucie karnym podyktowanym z rękę obrońcy Puszczy. Rusinek bez problemu wykorzystał jedenastkę. Niepołomiczanie uzyskali kontaktowego gola po prostopadłym zagraniu do Piotra Perdała, piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wpadła do bramki.