Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków)

3-0 Misiaszek

4-0 Boroń

5-0 Zębala

WAWEL: Szarek - Jaskowski, Boroń, Kielar (70 Jędrygas), Majgier - Zięcina (41 Woźniak), Pacuła, Siwek, Szpetnar (41 Gąstoł) - Misiaszek (60 Durda), Zębala (70 Marczyk).

Wawel objął prowadzenie po golu Misiaszka, który dostał prostopadłe podanie od Zięciny i wykorzystał szansę. Podwyższył Pacuła z 5 metrów, w zamieszaniu podbramkowym. Wynik do przerwy ustalił Misiaszek strzałem z pola karnego. Po przerwie krakowianie dołożyli jeszcze dwa gole. Najpierw do bramki trafił głową Boroń, po dośrodkowaniu Siwka z prawej strony. Na 5-0 rezultat ustalił Zębala uderzeniem z 16 m po tym jak obrońcy wybili piłkę spod bramki.