Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > III liga (Kraków-Kielce)
Lider III ligi lepszy od Karpat2013-01-25 22:10:00

W meczu kontrolnym rozegranym w Myślenicach lider III ligi krakowsko-kieleckiej – Limanovia – wygrał z IV-ligowymi Karpatami Siepraw 3-0.

W porównaniu z poprzednim spotkaniem poprawiliśmy grę w obronie. Do przerwy, choć przegrywaliśmy 0-2, mecz był wyrównany. Oba gole straciliśmy po dośrodkowaniach z rzutów rożnych i strzałach z bliska. Mieliśmy swoje szanse, ale obiektywnie muszę stwierdzić, że Limanovia to dobry zespół, który wiosną z pewnością będzie przewyższał poziomem innych trzecioligowców. W mojej drużynie dałem kolejne szanse młodym zawodnikom, a także kilku testowanym. Pożegnał się z nami Karol Nędza, który po kilkunastu dniach postanowił wrócić do Wieliczki. W niedzielę o godz. 11 zagramy w Myślenicach z czwartoligową Barciczanką Barcice – powiedział portalowi sportowetempo.pl trener Karpat, Robert Nowak.

Po piątkowych rozmowach działaczy wynika, że wraca Krzysztof Zając i w zasadzie utrzymany zostanie skład z rundy jesiennej. O ewentualnych wzmocnieniach (m.in. Marchiński, Rozwadowski) za wcześnie jeszcze mówić.

Limanovia Limanowa  – Karpaty Siepraw 3-0 (2-0)

Bramki: Skiba, Mężyk, Król

LIMANOVIA: Mastalerz – Garzeł, Czajka, Basta, Hudecki, Kozieł, Skiba, Pietras, Mizia, Cebula, Mężyk.

Po przerwie grali: Sotnicki – Cygnarowicz, Kulewicz, Ruchałowski, Ślęczka, Majcher, Świder, Kępa, Kostek, Król, Dziadzio.

KARPATY: Zachariasz – Galas, Juszczak, Szablowski, Suder – Marchiński, Morawiec, testowany 1, Nędza – Kęsek – Rozwadowski oraz testowany 2, Szymoniak, Król, Dobosz, Stefański, Matoga, Mieszczak, Kulka.