Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > I liga

2-1 Szary 89
PIAST:
Kozik - Kaszowski, Klepczyński, Buryan, Szary - Smektała, Zganiacz, Sielewski (46 Muszalik), Iwan, Biskup - Maciejak (40 Chałbiński).
GKS: Gorczyca - Olkowski (75 Sroka), Kowalczyk, Napierała, Niechciał - Goncerz, Plewnia, Hołota, Piechniak, Kaliciak - Pitry (70 Chwalibogowski).

GKS Katowice rozpoczął zmagania w sezonie 2010/11 od remisu z Dolcanem Ząbki, więc plamę koniecznie zmazać chciał w starciu ze spadkowiczem z ekstraklasy. Gospodarze jednak szybko chcą wrócić w szeregi najlepszych, czego dowodem piątkowe zwycięstwo 2-1, które zresztą nie przyszło łatwo. W 25. minucie bramkę dla przyjezdnych strzelił Piotr Piechniak. Wyrównanie to dzieło Jakuba Smektały, który tuż po przerwie pokonał Jacka Gorczycę. Bohaterem Piasta został Sławomir Szary, strzelec zwycięskiej bramki w 89. minucie spotkania.