Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > C klasa (Kraków III)

Słomniczanka II Słomniki - Cobra Wężerów 4-2 (0-1)

4-1 Rojek 63
4-2 Moląg 70

Sędziował Janusz Fliśnik.

SŁOMNICZANKA II: G. Czarny - Kapuściński, Belski, A. Czarny, Ciesielski (65 Kądziela) - Tochowicz, Macałka, Baran (46 Rojek), Kwieciński - Kulisa (46 S. Szewczyk), Jagła.

Mecz toczył się przy ciągle padającym deszczu, na grząskiej i nasiąkniętej murawie. Piłka w niektórych miejscach boiska wręcz stawała w kałużach wody, co nie pozwalało gospodarzom na rozwinięcie skrzydeł.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Cobry 1-0. Goście zdobyli bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzelił ją Moląg.

Drugie 45 minut to zdecydowana przewaga faworyzowanej Słomniczanki, czego efektem było zdobycie 4 goli w ciągu 18 minut. Kolejno zdobywali je Kwieciński, Jagła i niezawodny w drużynie gospodarzy Rojek, które wszedł na boisko na drugą połowę. Goście odpowiedzieli jednym golem wykorzystując nieporozumienie obrońców zespołu lidera.