10-1 Jagła 75
11-1 Rojek 81
12-1 Rojek 84

SŁOMNICZANKA: Szewczyk (46 Plutecki) - Kleczkiewicz, Belski, A. Czarny (70 Kądziela), Ciesielski - Kapuściński (65 Jagła), Baran, Stanek, Macałka - Rojek, Kulisa.

Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo piłkarzy Słomniczanki II, już szesnaste w obecnych rozgrywkach. Podopieczni trenera Piotra Ciszewskiego rozgromili Błękitnych Falniów aż 12-1, to najwyższa wygrana gospodarzy w tym sezonie.

Słomniczanie nie spodziewali się tak łatwej przeprawy, strzelili mnóstwo goli, a mogli strzelić przynajmniej drugie tyle! Sam Jakub Rojek, choć w sumie zdobył 5 bramek (a tym sezonie już łącznie 39!!!) miał jeszcze kilkanaście "setek". Sam Kulisa mógł zdobyć pół tuzina goli.

Goście niewiele mieli do powiedzenia, starali się, ale momentami byli kompletnie bezradni. W ciągu 90 minut rzadko przedostawali się na przedpole rywala, stworzyli w sumie dwie
sytuacje bramkowe. W 13. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyrównali stan meczu na 1-1, a zaraz po tym uderzeniem z około 25 metrów jeden z zawodników Błękitnych próbował zaskoczyć Szewczyka, który wykazał się wspaniałą interwencją przenosząc piłkę nad poprzeczką.

Zawodnicy Słomniczanki robili na grząskiej i mokrej murawie co chcieli, szybko rozgrywali piłkę na jeden lub dwa kontakty i szybko zdobywali teren. Szczególnie groźne były prostopadłe podania, po których padła większość goli.

Dotychczasowy bilans Słomniczanki II w C klasie to 16 zwycięstw w 16 meczach, 86 bramek strzelonych i 14 straconych. Czy ktoś zatrzyma rozpędzony pociąg ze Słomnik zmierzający do B klasy? Pozostało już tylko 6 przystanków, kolejnym będzie Kapitol Racławice...