9-0 Michał Ordys 75
10-0 Bartłomiej Ordys 85
NORTHSTAR:
Łukasz Gortal, Tomasz Winiarski (75 Artur Toniarz), Grzegorz Kopeć, Sebastian Korfel, Łukasz Będkowski, Łukasz Czekaj, Paweł Szczepka, Bartłomiej Ordys, Mateusz Nastarowski, Piotr Kulgawczuk (70 Krzysztof Filus), Michał Ordys.

Mecz zapowiadał się dosyć ciekawie, bo Northstar podejmował na swoim boisku drużynę, której uległ jesienią 1-4. Miechowianie, którzy w tym sezonie przegrali raz na swoim boisku i od 8 meczów byli niepokonani, chcieli przedłużyć tę passę.

Mecz zaczął się od szybkiego ataku gospodarzy i już w 3. minucie piłka zatrzepotała w bramce rywali. Składną akcję wykończył Kulgawczuk, którego dobrą piłką obsłużył M. Ordys. Strumyk przeprowadził kilka akcji, które jednak nie zagroziły bramce Northstaru. W 12. minucie w polu karnym padł M.Ordys, za chwilę sam poszkodowany wykorzystał jedenastkę. W 20. minucie było już 3-0. Kulgawczuk zrewanżował się za akcję z początku meczu i wypuścił w "uliczkę" M. Ordysa, który zmylił bramkarza i technicznym strzałem wpakował piłkę do siatki.

Chwilę później sędzia podyktował rzut wolny z 18 m dla Strumyka. Zaodnik gości strzelił, piłka zmieściła się między nogami graczy, którzy stali w murze, ale Gortal nie dał się zaskoczyć i sparował kozłującą piłkę na rzut rożny. W 27. minucie golkiper miechowian wybił "piątkę", piłkę przejął Szczepka, zagrał do Kulgawczuka, a ten minął dwóch obrońców i precyzyjnie umieścił futbolówkę między bramkarzem a słupkiem. Za chwilę kolejna akcja miechowian. B. Ordys podał do Czekaja, ten zwodem minął jednego gracza Strumyka i prostopadłym podaniem uruchomił Kulgawczuka, który zanotował hat-trick. W 35. minucie strzał M. Ordysa obronił bramkarz, piłka trafiła w słupek, dopadł do niej B. Ordys, wrzucił na 5. metr prosto na nogę Czekaja i było już 6-0.  Ale to było za mało dla "Północnej Gwiazdy" i w 40. minucie wynik pierwszej połowy ustalił M. Ordys, który też skompletował hat-trick.

Po przerwie gra się trochę uspokoiła, ale miechowianie dopisali do swego dorobku kolejne gole. W 65. minucie piłkę przejął Nastarowski, zmylił zwodem gracza Strumyka i znalazł się sam na sam z bramkarzem, wykorzystując swoją szansę. W 70. minucie kontuzji doznał Kulgawczuk, a w jego miejsce pojawił się Filus, który dosłownie ułamek sekundy później mógł podwyższyć prowadzenie, ale strzelił w bramkarza. Swoje szanse mieli też Będkowski i Szczepka, strzał tego pierwszego przeleciał metr od spojenia bramki, a ten drugi, miał przed sobą tylko bramkarza, ale podobnie jak Filus uderzył wprost w niego. W 75. minucie wynik zmienił się na 9-0. Filus podał do M. Ordysa, a ten zdobył swoją 4. bramkę w tym meczu. W 85. minucie rezultat spotkania na 10-0 ustalił B. Ordys, który wykorzystał podanie Filusa i przelobował bramkarza gości.

Miechowianie nigdy do tej pory na swoim boisku nie wygrali dwucyfrowym wynikiem. Ta sztuka udała się w meczu z Jastrzębcem II Książ Wielki, ale na wyjeździe, wtedy padł rezultat 12-0. A od soboty 1 maja najwyższe zwycięstwo Northstaru u siebie to 10-0.