Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > C klasa (Kraków III)

Cobra Wężerów - Słomniczanka II Słomniki 1-3 (0-1)

1-2 Baran 82
1-3 Kulisa 90
COBRA:
Ł. Soczówka, R. Soczówka, Nowaczek (Kluska), Kwieciński, Kramarz, Hatny, Molong (M. Soczówka), Bińczyk, Podyma, Kurczych, Snakowski.

Zawodnicy Cobry do tego meczu przystąpili mocno zmotywowani. Początek należał do piłkarzy Słomniczanki, to oni prowadzili grę, a gospodarze groźnie kontratakowali. Gdy wydawało się, że mecz do przerwy zakończy się wynikiem 0-0, słomniczanie przeprowadzili składną akcję, po której bramkę strzelił Rojek.

Po przerwie na boisku pojawił się w zespole gospodarzy Kluska, który wniósł sporo ożywienia w poczynania Cobry. Już w 55. minucie, po nieporozumieniu obrony gości, piłkę wpakował do bramki Molong. Piłkarze z Wężerowa poszli za ciosem, atakowali, oddawali groźne strzały na bramkę, Słomniczanka cofnęła się do obrony. Gospodarze w stuprocentowych sytuacjach nie potrafili jednak strzelić bramki, co się zemściło w 82. minucie gdy w sytuacji "sam na sam" znalazł się Baran i pewnie pokonał Soczówkę. Cobra się odkryła i zaatakowała większą liczbą zawodników, jednak bramki wyrównującej nie udało się zdobyć, za to goście w 90. minucie przypieczętowali trzecim gole swoje zwycięstwo.