Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > C klasa (Kraków III)

Słomniczanka II Słomniki - Northstar Miechów 10-3 (9-0)

Gole dla gospodarzy: Jakub Rojek 8, Leszek Janas, Łukasz Szewczyk
SŁOMNICZANKA II:
Marcin Kleczkiewicz - Arkadiusz Kapuściński, Grzegorz Czarny (46 Tomasz Kądziela), Łukasz Szewczyk, Artur Czarny - Grzegorz Macałka, Erwin Baran, Rafał Stanek (60 Kamil Kwieciński), Krzysztof Kulisa - Leszek Janas, Jakub Rojek.

Słomniczanie prowadzili po 35 minutach 9-0!!! W 36. minucie karnego nie wykorzystał bramkarz Marcin Kleczkiewicz. Kleczkiewicz to zawodnik z pola (obrońca, pomocnik). Stanął między słupkami, bo zabrakło "etatowych" bramkarzy Sebastiana Szewczyka i Roberta Basty (z powodu spraw rodzinnych).

Bohaterem meczu był 25-letni Jakub Rojek, który dokonał rzadkiego wyczynu - strzelił aż 8 (słownie: osiem) goli!!! Rojek wrócił do Słomniczanki, ostatnio występował w Michałowiance.