Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Cenne trzy punkty Powiśla2013-05-06 06:24:00

Powiśle Ochodza - Błękitni Czułówek 3-1

0-1 Krzysztof Sternat (wolny)

1-1 Krzysztof Piszczek

2-1 Łukasz Sekuła (wolny)

3-1 Marek Sekuła

POWIŚLE: Maślanka - Pospuła, Grzebinoga, Ł. Sekuła - Cerek, Urban, Piskorz, Ł. Piszczek, K. Piszczek - Kozera(75 Kotula), M. Sekuła (90 Lempart).


Mecz rozgrywany był w ciężkich warunkach, stojąca miejscami woda bardzo utrudniała grę, więcej było kopaniny niż futbolu.


Pierwszą dobrą okazje w drużynie Powiśla miał Urban, który po wrzutce M. Sekuły nie trafił głową czysto w piłkę i ta przeleciała nad poprzeczką. Chwile później z rzutu wolnego przymierzył M. Sekuła, lecz bramkarz świetnie obronił jego strzał. Co nie udało się gospodarzom, udało się Błękitnym. Sternat ładnie uderzył z wolnego i zdobył bramkę. Odpowiedź Powiśla była natychmiastowa, Krzysztof Piszczek strzelił celnie z pola karnego po "długim" rogu.


W drugiej połowie szybko padła bramka na 2-1. Po dośrodkowaniu Łukasza Sekuły z wolnego piłka minęła wszystkich zawodników i wpadła obok bezradnego bramkarza do siatki. Później toczyła się walka, ciężko było o składne akcje na złej murawie. Okazję miał M. Sekuła, ale z wolnego trafił w słupek. Ten sam zawodnik miał kolejne dwie bardzo dobre szanse. Najpierw po "klepce" z Urbanem spudłował w sytuacji "sam na sam", a następnie po solowej akcji i ograniu trzech graczy gości strzelił w golkipera Błękitnych. Wnik na 3-1 ustalił właśnie Sekuła, który otrzymał futbolówkę na środku boiska, wbiegł w pole karne, minął bramkarza i uderzył do pustej bramki.


Powiśle
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty