Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Sześć goli Prokocimia2013-01-27 08:34:00

W pierwszym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną lider A klasy Prokocim pokonał B-klasowego Grzegórzeckiego 6-3.


Mecz odbył się w hali balonowej Grzegórzeckiego. Drużyny liczyły po 5 zawodników plus bramkarz. Prokocim wygrał z niżej notowanym rywalem 6-3, a bramki dla zwycięzców zdobyli: Kukawski, Łozynyk, Dolczak, Gołdowski 2, Wójcik.


PROKOCIM: Wójtowicz - Łozynyk, Łobodziński, Dolczak, Wójcik, Kucabiński, Marek, Wojdyła, Małecki, Kukawski, Podraza, Barcik, Gołdowski, Bąk, Kuklewicz oraz 2 testowanych.


Mówi trener Prokocimia, Grzegorz Kmita:

- Z szerokiej kadry zabrakło kilku zawodników (Sierant, Stankiewicz, Zagata, Kafel, Janicki, Tomczuk, Broda, zawodnik testowany), więc szansę na skonfrontowanie się z seniorami otrzymali juniorzy (rocznik 1995): Barcik, Bąk, Gołdowski. Szczególnie ten ostatni zaprezentował się bardzo obiecująco. Również obydwaj testowani pokazali się korzystnie.

Tym meczem zakończyliśmy pierwszy etap przygotowań - w tym roku mikrocykl wprowadzający był stosunkowo długi, z uwagi na opóźniony start rundy wiosennej. Oprócz dwóch odwołanych treningów, wszystko przebiegało zgodnie z planem, więc jestem zadowolony z przebiegu przygotowań. Rozegrany mecz to prawdziwy "bilans otwarcia". Pokazał zawodnikom i mnie gdzie jesteśmy i uwypuklił największe mankamenty. Ale od podnoszenia poziomu sportowego jest systematyczny trening sportowy!

Ogólnie biorąc nie było źle, a najlepiej wypadliśmy w obszarze: "wrażenie artystyczne". Nowe koszulki firmy "Zina" prezentowały się wybornie. Stroje są na wysokim poziomie, pozostaje teraz równać poziomem sportowym.


Kolejny mecz piłkarze Prokocimia rozegrają już na pełnowymiarowym boisku przy ul Szablowskiego. Spotkanie odbędzie się w sobotę 2 lutego o godzinie 19.00. Rywalem Kolejarzy będzie grający w V lidze Złomex Branice.


kolejarzprokocim.futbolowo.pl, ST
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty