Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Wkrótce halowe mistrzostwa gminy Liszki2013-02-10 10:19:00

W dniach 23-24 lutego 2013 odbędzie się halowy turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Liszki. Organizatorem jest w tym roku Kaszowianka.


Osiem uczestniczących zespołów zostało już podzielonych na grupy, ustalono harmonogram turnieju.

Eliminacje, 23 lutego 2013

Grupa A

Lotnik Kryspinów (V)

Iskra Czułów (B)

Liszczanka Liszki (A)

Kaszowianka Kaszów (A)


1. Lotnik - Liszczanka 9.00-9.20

2. Iskra - Kaszowianka 9.25-9.45

3. Lotnik - Iskra 9.50-10.10

4. Kaszowianka - Liszczanka 10.20-10.40

5. Liszczanka - Iskra 10.55-11.15

6. Kaszowianka - Lotnik 11.20-11.40


Grupa B

Wisła Jeziorzany (A)

Tęcza Piekary (A)

Strażak Rączna (B)

Gwiazda Ściejowice (C)


1. Wisła - Strażak 12.00-12.20

2. Tęcza - Gwiazda 12.25-12.45

3. Wisła - Tęcza 12.50-13.10

4. Strażak - Gwiazda 13.20-13.40

5. Strażak - Tęcza 13.55-14.15

6. Gwiazda - Wisła 14.20-14.40


Mecze eliminacyjne: 2x10 minut.

Finały - 24 lutego 2013 r.

Do finałów o miejsca 1-4 awansują po 2 najlepsze drużyny z 2 grup eliminacyjnych.

System rozgrywania meczów finałowych - każdy z każdym.

Drużyny z 3. miejsc w grupach grają o 5. miejsce w turnieju.

Drużyny z 4. miejsc w grupach grają o 7. miejsce w turnieju.

Mecze 2x15 minut, mecze o miejsca 2x10 minut. 


Program finałów:

1. mecz B2-A1 9.00-9.30                          

2. mecz A2-B1 9.35-10.05

3. mecz o 7. miejsce 10.10-10.30

4. mecz B1-A1 10.35-11.05

5. mecz A2-B2 11.15-11.45

6. mecz o 5. miejsce 11.50- 12.10

7. mecz B1-B2 12.15-12.45

8  mecz A1-A2 12.50-13.20


Uroczyste zakończenie turnieju o 13.30.


pm, st




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty