Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Plebiscyt na Najpopularniejszego Piłkarza Gminy Liszki 20122012-12-28 20:31:00

Oficjalna strona internetowa telewizji LISZKI.TV rozpoczyna swą działalność na sportowo - od Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza Gminy Liszki 2012.


Na stronie znajdą się najświeższe informacje dotyczące życia społecznego, kulturalnego, sportowego i politycznego Gminy Liszki. Celem jest docieranie do najbardziej ciekawych wydarzeń, piekących problemów oraz wszystkich spraw, które leżą na sercu mieszkańcom Ziemi Lisieckiej.


Opis fotki
.


Pierwszą inicjatywą jaką podejmuje liszki.tv jest organizacja Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza Gminy Liszki 2012. Konkurs polega na głosowaniu on-line na ulubionego piłkarza, po uprzedniej rejestracji. Zawodnik, który uzyska największą ilość głosów oprócz popularności zdobędzie cenne nagrody ufundowane przez lokalnych sponsorów.

Plebiscyt ma na celu wybór najpopularniejszego piłkarza Gminy Liszki 2012 r. przez sympatyków piłki nożnej z Gminy Liszki. Plebiscyt obejmuje tylko piłkarzy zamieszkujących teren Gminy Liszki, grających od C klasy do klasy okręgowej. Termin rozpoczęcia plebiscytu to 1 stycznia 2013 r., zakończenie pierwszego etapu - 31 stycznia 2013. Pierwszy etap wyłoni 9 finalistów (po jednym z każdej drużyny). W przypadku takiej samej ilości głosów w danej grupie, zostanie przedłużony czas głosowania o 3 dni.

W drugim etapie rywalizować będzie 9 zawodników po jednym z każdej drużyny. Ten etap rozpocznie się 2 lutego (jeżeli nie będzie dogrywki), natomiast zakończenie plebiscytu nastąpi 2 marca 2013.

Wręczenie nagród i tytułu najpopularniejszego zawodnika Gminy Liszki, tylko dla jednego zawodnika, nastąpi podczas pierwszego meczu rundy wiosennej, na stadionie drużyny, z której pochodzi zwycięzca.

Rywalizować będą zawodnicy z klubów:

Lotnik Kryspinów - klasa okręgowa
Kaszowianka Kaszów - A i C klasa
Liszczanka Liszki - A i C klasa
Tęcza Piekary - A i C klasa
Wisła Jeziorzany - A klasa
Iskra Czułów - B klasa
Strażak Rączna - B klasa
Gwiazda Ściejowice - C klasa
Siemaszka Piekary - C klasa

Organizatorzy plebiscytu: liszki.tv i Stowarzyszenie na rzecz Ziemi Lisieckiej.
Patronem medialnym jest SPORTOWETEMPO.PL

Wszystko o plebiscycie:

www.liszki.tv - kliknij tutaj


liszki2.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty