Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków I)

7-0 Marcin Kraj 53
8-0 Janusz Działowy 75 (karny)
8-1 ??

TONIANKA: Jaśkiewicz - Pietrzyk, Działowy, Rajtar, Świerad - Dubiel, Rymarski (46 Piwowarski), Wira, Przysięrzniak - Kraj, Pięta.

Bardzo wysoko wygrała Tonianka. Hat-trickiem popisał Się Bogdan Pięta, który pierwszą bramkę strzelił wykorzystując sytuację "sam na sam", a dzieła dokończył tuż przed przerwą. Pozostałe dwa gole w I połowie zdobyli Kraj i Przysięrzniak po indywidualnych akcjach.

Goście zmarnowali szansę na gola i na lepszy wynik w całym meczu, gdy przy stanie 2-0 trafili najpoierw w słupek, a następnie w poprzeczkę.

Po przerwie Tonianka kontynuowała bogaty urobek, a gola nr 8 strzelił z karnego Działowy. Jak można wyczytać na stronie www.tonianka.pl, bramkarz gości przed strzałem zaprezentował widowiskowy taniec, jednak kapitan Tonianki nie dał się rozproszyć. Honorowe trafienie goście uzyskali po główce w "okienko".