Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Chrzanów)

3-0 Jarosław Pieprzyca 71
KORONA:
Artur Stryczek - Łukasz Stryczek, Paweł Ostrzywilk, Jarosław Mądry (86 Kamil Janowski), Karol Kasprzyk - Kamil Knapczyk, Piotr Dziedzic, Kazimierz Pasoń (85 Konrad Lasek), Paweł Dąbek (80 Grzegorz Lasoń) - Marcin Bała, Jarosław Pieprzyca.
RUCH: Mateusz Kozyra - Grzegorz Bartyzel, Jacek Kisielak, Radosław Białka (62 Dawid Chechelski), Marek Niewiedział, Przemysław Kowalski (79 Paweł Odrzywołek), Mariusz Gaj, Krzysztof Brzózka, Dominik Białka, Michał Odrzywołek (70 Dominik Pytlowski), Krzysztof Bartyzel.

Korona oddała pierwszy celny strzał w 23. minucie i od razu dał on gospodarzom prowadzenie. Piłkę w pole karne wrzucił Łukasz Stryczek, tam przyjął ją Piotr Dziedzic, a do bramki mocnym strzałem skierował ją nadbiegający Kamil Knapczyk. 12 minut później udaną akcję na prawym skrzydle przeprowadził Paweł Dąbek. Najpierw minął w narożniku pola karnego jednego z obrońców Ruchu, a następnie zagrał piłkę na 5. metr, a mocnym strzałem gola zdobył Jarosław Pieprzyca.

Wynik meczu został ustalony w 71. minucie. Korona wykonywała wtedy dwa rzuty rożne. Po pierwszym głową uderzał Paweł Ostrzywilk, ale bramkarz gości popisał się skuteczną interwencją. Po kilku sekundach po kolejnym kornerze piłkę głową na 5. metr zgrał Marcin Bała. Tam przyjął ją Jarosław Pieprzyca, ładnie się z nią obrócił i strzałem między nogami Mateusza Kozyry podwyższył na 3-0.

Źródło: koronalgota.futbolowo.pl / goliat