Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski mistrzem kibiców XXI wieku
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych w Kluczborku
- OMNIBUS SPORTOWY. Któżby inny: Adam Sokołowski!
- Konkurs Piłkarski Ekspert – EURO 2024 na mecie
- KONKURS. Piłkarski Ekspert – Euro 2024
- VII Ogólnopolski Omnibus Sportowy
- Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych: 45 pytań i odpowiedzi

Kolejarz Stróże przegrał szósty mecz w I lidze. W Ostrowcu uległ KSZO 1-3. O tym czy Jerzy Kowalik zostanie w klubie zadecyduje w poniedziałek jego zarząd. - Złożyłem podanie o zwolnienie z funkcji trenera w minionym tygodniu, nie było czasu na jego rozpatrzenia. Zdaję sobie sprawę z tego, że mecz z KSZO był dla mnie tym z rodzaju o głowę - powiedział po spotkaniu Kowalik.
Koszykarki Wisły Can-Pack i piłkarze Wisły spotkali się w hali przy ulicy Reymonta, by charytatywnie zagrać dla pracownika klubu walczącego ze stwardnieniem rozsianym – Dariusza Zastawnego. – Takie inicjatywy są ważne dla miasta – mówił trener Jose Ignacio Hernandez.
Duża frekwencja na trybunach w Niecieczy świadczyła, że kibice wierzą w szczęśliwą rękę Mirosława Hajdy. Przed tygodniem ograł przecież Sandecję, a Odra wydawała się rywalem z niższej półkiw I lidze, w dodatku przeżywającym kłopoty. Termalica, nawet długimi momentami miała przewagę, nie potrafiła jej jednak potwierdzić bramkami. Wygrana z Sandecją nie zapoczątkowała więc większej serii zwycięstw beniaminka. Dziś zaliczył siódmą porażkę.
- Gramy za darmo - taki komunikat na przodzie koszulek zaprezentowali - korzystając z transmisji telewizyjnej - piłkarze Warty przed pierwszym gwizdkiem w meczu I ligi z Sandecją. Na plecach mieli prześmiewcze: Poznań stawia na sport. Jak na tak poważne problemy, podjęli w Nowym Sączu walkę, ale wzbogacić się - choćby o punkt - nie zdołali.

Radosław Sobolewski uchodził przez lata za jednego z najbardziej walecznych graczy ligi. W piątkowy wieczór schodził do szatni w towarzystwie gwizdów rozczarowanych kibiców. – Ja dałem z siebie wszystko. Myślę, że podobnie było w przypadku pozostałych kolegów. Może to było za mało… - tłumaczył kapitan Wisły Kraków.

Wisła Kraków, choć dominowała, tylko bezbramkowo zremisowała ze Śląskiem Wrocław w meczu 8. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. To czwarty z rzędu mecz zespołu Roberta Maaskanta bez zwycięstwa. Orest Lenczyk wrócił na Reymonta i wywiózł co chciał - punkt przełamujący złą passę wrocławian.
ROBERT MAASKANT: Oczekiwałem od piłkarzy więcej
W piątek pogrążony w kryzysie Śląsk Wrocław zawita do Krakowa, by zagrać z wyczekującą przerwania passy trzech meczów ligowych bez zwycięstwa Wisłą Kraków. – W składzie nastąpią zmiany w porównaniu do ubiegłego tygodnia, kiedy dopiero w drugiej połowie zaczęliśmy grać w piłkę – zapowiada trener Robert Maaskant. W Wiśle nie zagra zawieszony dziś przez Komisję Ligi Osman Chavez.
Wtorek był dniem wolnym od zajęć dla piłkarzy Wisły Kraków. Dopiero od jutra ruszą przygotowania do najbliższego meczu ze Śląskiem Wrocław.
Robert Jończyk zastąpi Tadeusza Piotrowskiego na stanowisku trenera II-ligowej Puszczy Niepołomice. Jutro w Skotnikach poprowadzi pierwszy trening z zespołem.
- Miechów: Awans Pogoni
- PP Kraków: Atrakcyjni oldboje
- Na Młodą Wisłę bezpłatnie
- Bronowianka poszukuje piłkarzy
- Puchar Polski: Oldboje Wisły wcale nie tacy oldboje!
- Grzegórzecki zaprasza na treningi
- Turbacz grał z Pcimianką
- Dziś sparing Hutnika z Janiną
- Powołania dla juniorów Wisły
- Piast Wołowice pierwszym finalistą Pucharu Starosty Krakowskiego
- Kaszowianka zdobyła Miechów
- Garbarnia - Świt w blasku jupiterów
- Orliki i żaki w nowy sezonie - kto z kim
- Kto zagra w krakowskich ligach juniorów, kiedy terminarze?
- Puchar Polski Kraków: 14 meczów w weekend (AKTUALIZACJA)
- Tomasz Siemieniec już oficjalnie w Cracovii, zastąpi Macieja Madeję
- Piątka 15-latków na konsultację
- A klasa krakowska startuje 13 sierpnia
- Zwycięski finisz Młodej Wisły z IV-ligowcem
- Andrzej Kucharczyk trenerem Proszowianki
- Z Wisły via Okocimski do Piasta
- Dwaj wiślacy wypożyczeni
- Czterech piłkarzy żegna się z Limanovią
- Świeca trenerem KS Tymbark, Burliga odszedł
- Pogoń Miechów ma nowego prezesa
- Lotnik wygrał z Garbarnią
- Limanovia sprawiła niespodziankę w Pucharze Polski, Puszcza też gra dalej (video)
- PSK: Wszyscy są już finalistami
- Wisła lepsza w sparingu od Garbarni (galeria)
- Dwóch piłkarzy na testach w Cracovii
- Robert Maaskant: Był dym, ale nie ogień
- Rezerwowy dał Okocimskiemu awans w Pucharze Polski
- Wisła nazajutrz po meczu ze Skonto zagra z Garbarnią
- Artur Gaweł nowym trenerem Zelkowa
- Zelków zaprasza piłkarzy
- Urbański i Baliga definitywnie w Brzesku
- Inauguracja MLJM - w Limanowej
- Inauguracja MLJS - w Oświęcimiu
- SPORT TRANSFER zamontował kabiny na stadionie Wisły
- Marcin Dudziński w Sparcie Kazimierza Wielka
- PSK: Jutrzenka męczyła się w Rudawie
- Jutrzenka mistrzem gminy Wielka Wieś
- Kto mistrzem powiatu miechowskiego?
- Łukasz Skrzyński w Zawiszy Bydgoszcz
- Pierwszy sparing Pogoni Miechów i Zieleńczanki
- Czarni Staniątki wygrywają z IV-ligowcem
- PSK: Uwaga na Juvenię
- Limanovia Szubryt chce zawojować III ligę, mocne nazwiska w składzie
- Zmiany kadrowe w Hutniku
- Puchar wójta gminy Liszki: Kwartet pretendentów
więcej wiadomości >>>