Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Wiadomości PN Małopolska 2010/2011
Puchar wójta gminy Liszki: Kwartet pretendentów2011-07-17 21:52:00

W tradycyjnym turnieju piłkarskim o Puchar Wójta Gminy Liszki na placu boju pozostały cztery drużyny. W rozegranych wczoraj i dziś w Jeziorzanach meczach ćwierćfinałowych nie było niespodzianek.

Awans wywalczyły zespoły broniącego tytułu Lotnika Kryspinów, Iskry Czułów, Tęczy Piekary i Wisły Jeziorzany. Ta ostatnia, w najbardziej zaciętym i stojącym na bardzo dobrym poziomie spotkaniu, pokonała w rzutach karnych Kaszowiankę Kaszów. Rywale wzmocnili się przed nowym sezonem, ale gospodarze im nie ustępowali, a po przerwie mieli lekką przewagę. Po 90 minutach był remis 0-0, o awansie decydowały więc rzuty karne.
Do wygranej Wisły przyczynił się szczególnie bramkarz Mateusz Gruca, który obronił trzy jedenastki!

Turniej o Puchar Wójta Gminy Liszki, Jeziorzany, ćwierćfinały (16/17 lipca 2011):

Iskra Czułów (B) - Strażak Rączna (B) 6-3 (5-0)
Gole dla Iskry: Waśnik 4, Grabowski 2

Lotnik Kryspinów (IV) - Liszczanka Liszki (A) 4-1 (1-0)
Gole: Wolko 2, Piszczek, Dobosz - Irzyk

Wisła Jeziorzany (A) – Kaszowianka Kaszów (A) 0-0, karne 4-2

Tęcza Piekary (A) - Gwiazda Ściejowice (C) 8-1

Spotkania półfinałowe i finał zostaną rozegrane w Jeziorzanach w niedzielę 24 lipca: