Strona główna > Sporty zimowe > Wiadomości sporty zimowe
Austriackie skakanie w Zakopanem
14.03.2021 23:01 -

W Zakopanem odbyły się w niedzielny poranek dwa konkursy skoków narciarskich o Puchar Kontynentalny. Najlepiej spisywali się Austriacy.

więcej »
Short track: Maliszewska bez medalu
07.03.2021 22:27 -

Polska reprezentacja nie zdobyła medalu podczas MŚ w short tracku. Sztafeta kobiet była piąta, Nikola Mazur dwukrotnie ósma, a Natalia Maliszewska miała nieudany start. Liderka naszej kadry odpadła w ćwierćfinale 500 i 1000 m.

więcej »
MŚ w narciarstwie: Therese Johaug ma już 14 złotych medali, dominacja Norwegii
07.03.2021 21:05 -
więcej »
Bieg Wazów: Powrót Marit Björgen
07.03.2021 15:41 -

W Szwecji, na tradycyjnej 90-kilometrowej trasie Sälen - Mora, odbył się narciarski Bieg Wazów. Wydarzeniem był udział niespełna 41-letniej Norweżki Marit Björgen, która powróciła do sportu.

więcej »
Pech Maryny Gąsienicy-Daniel
07.03.2021 14:30 -

Maryna Gąsienica-Daniel nie ukończyła slalomu giganta o PŚ w Jasnej (Słowacja). Polka była trzecia na półmetku, ale w II przejeździe upadła tuż przed metą...

więcej »
Oskar Kwiatkowski na podium PŚ
07.03.2021 00:46 -
więcej »
MŚ: Brąz polskich skoczków
07.03.2021 00:26 -

Polski kwartet skoczków narciarskich zdobył brąz podczas MŚ w Oberstdorfie. Zwyciężyli Niemcy przed Austriakami.

więcej »
MŚ: Żyła czwarty, come back Krafta
05.03.2021 23:53 -

27-letni Austriak Stefan Kraft mistrzem świata w skokach narciarskich na dużej skoczni w Oberstdorfie. Czwarte miejsce zajął Piotr Żyła.