Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Wiadomości PN Małopolska 2012/2013
Puszcza gra dalej2013-07-17 21:14:00

W meczu beniaminków I ligi, ale w ramach Pucharu Polski, Puszcza Niepołomice pokonała Chojniczankę Chojnice 2-0.

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 2-0 (1-0)

1-0 Sebastian Janik 13

2-0 Sebastian Janik 72 (karny)

Sędziował Zbigniew Dobrynin (Łódź). Żółte kartki: Biel, Janik, Szymonik - Jankowski, Radler. Czerwona kartka: Chyła (70, Chojniczanka).

PUSZCZA: Sobieszczyk - Szymonik, Lewiński, Biernat, Zontek - Biel (46 Cholewiak), Strózik (86 Mizia), Nowak, Kałat, Janik - Moskwik (87 Rodin).

Oba gole dla gospodarze zdobył Sebastian Janik, w I połowie z wolnego, a po przerwie z karnego podyktowanego za faul bramkarza rywali. Chojniczanka grała już wtedy w dziesiątkę, czerwoną kartkę za brutalny faul na Stróziku w środku boiska dostał Chyła.

Puszcza zmierzy się z Chojniczanką wkrótce jeszcze raz, 2 sierpnia o godz. 18 na stadionie dawnego Hutnika, tym razem w rozgrywkach I ligi. A w I rundzie Pucharu Polski niepołomiczanie spotkają się 24 lipca z Okocimskim Brzesko.