Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Wiadomości PN Małopolska 2012/2013
Mastalerz trenerem Zrywu2013-07-06 06:56:00

Z drużyną juniorów starszych Borku Kraków pożegnał się trener Krzysztof Mastalerz. W nowym sezonie poprowadzi Zryw Szarów (A klasa wielicka), będzie jednocześnie pracował z I-ligową drużyną kobiecą AZS UJ Kraków.


Juniorzy Borku wywalczyli awans do krakowskiej I ligi wygrywając zdecydowanie rozgrywki.


Mówi Krzysztof Mastalerz:

- Chciałbym serdecznie podziękować prezesowi Borku Wojciechowi Florczykowi oraz jego współpracownikom za warunki jakie mi stworzyli w ciągu mojej trzyletniej pracy. W tym czasie udało mi się zbudować naprawdę fajny zespół, który uzyskał promocję na zaplecze Małopolskiej Ligi Juniorów. Na początku mojej pracy okazało się, że będę musiał bazować na zawodnikach rocznikowo młodszych, a występować w lidze juniora starszego. Zaowocowało to w tym sezonie, chłopaki ograli się w spotkaniach ze starszymi, a w tym roku nie mieli już sobie równych. Chciałbym im podziękować za zaangażowanie na treningach i w meczach oraz, mimo ciężkich chwil, wykazanie się charakterem i chęcią do dalszej ciężkiej pracy. Życzę im również kolejnych sukcesów już pod wodzą nowego trenera.

Ja natomiast w najbliższym sezonie będę pracował w wielickiej A klasie, gdzie dostałem możliwość prowadzenia drużyny Zrywu Szarów. Pracę tę będę łączył z funkcją II trenera i trenera bramkarek w I-ligowym zespole kobiecym AZS UJ Kraków.
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty