Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > I liga > Wiadomości I liga
Cracovia świętuje awans. Zobacz jak się cieszyła w Legnicy (video)2013-06-08 21:51:00

Piłkarze Cracovii po meczu z Miedzią wtargnęli na konferencję prasową. Mieli coś do powiedzenia  trenerowi Wojciechowi Stawowemu. W nocy wraz z kibicami opanowali Rynek Główny w Krakowie.


Gdy trener Stawowy przemawiał do dziennikarzy, w pewnej chwili otworzyły się drzwi sali konferencyjnej, do której weszli piłkarze Cracovii. Zanim wszystkie oczy zdołały się zwrócić  ich stronę, z gardeł piłkarzy wydobyło się "Trener Stawowy - najlepszy trener ligowy".

Szkoleniowiec "Pasów" nie krył wzruszenia. A co po meczu mówił trener Stawowy? - Było wiele trudnych momentów, ale pokazaliśmy, że zasługujemy na ekstraklasę. Muszę przyznać, że te kilka minut, gdy czekaliśmy na koniec meczuTermaliki, były dla nas bardzo stresujące. Emocjonowałem się, bo zawsze wkładam w pracę całe serce - stwierdził Stawowy, który dodał, że teraz potrzebuje chyba..sanatorium.

Ekipa Pasów prosto z Legnicy udała się na Rynek Główny, by na jego płycie świętować osiągnięcie upragnionego celu. Kibice niezawodnie się stawili i bawili się razem z piłkarzami.
cracovia.pl/st


cracoviaradosc1.jpgwięcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty