Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > I liga > Wiadomości I liga
Bohater Cracovii: Nadal jesteśmy w grze. Teraz chcemy pokonać Flotę2013-05-12 18:38:00

Krzysztof Pilarz mocno przyczynił się do zwycięstwa Cracovii w meczu z Termaliką. - Bardzo mnie cieszy moja równa forma i poziom, jaki prezentuję teraz w Cracovii - przyznawał po meczu.


- Która z Twoich dzisiejszych popisowych interwencji była według Ciebie najtrudniejsza?


- Wszystkie interwencje były trudne i ciężko powiedzieć mi, która była najtrudniejsza. Najważniejsze jest to, że udało mi się trochę wybronić i że wygraliśmy dzisiejszy mecz.

- Po meczu kibice chyba po raz pierwszy skandowali Twoje imię.


- To było bardzo miłe, dziękuję kibicom za te sympatyczne okrzyki. Cóż mogę powiedzieć? Ze swojej strony mogę zapewnić, że nadal będę się starał wykonywać swoją robotę na boisku jak najlepiej. Wierzę, że wszyscy wspólnie osiągniemy nasz cel, jakim jest awans do Ekstraklasy.

- Trener na pomeczowej konferencji stwierdził, że przeżywasz teraz jeden ze swoich najlepszych okresów w karierze.


- Na pewno nie mogę narzekać, bo zostałem świetnie przygotowany przez trenera Rafała Skórskiego i cieszę się, że na boisku prezentuję się dobrze. Czy jest to mój najlepszy okres w karierze? W Ruchu Chorzów, czy w Pogoni Szczecin też miałem „swój czas", ale mogę powiedzieć, że bardzo mnie cieszy moja równa forma i poziom, jaki prezentuję teraz w Cracovii.

- Jak oceniłbyś mecz?


- Mecz z Termalicą mógł się na pewno podobać, bo z mojej perspektywy było to szybkie spotkanie - padły trzy bramki, były inne sytuacje podbramkowe, sporo się działo.

- Dzięki zwycięstwu z Termalicą znów jesteście wiceliderem tabeli, a do Niecieczy tracicie już tylko cztery punkty.

- Można powiedzieć, że cała ta kolejka ułożyła się dla nas dość dobrze. Bardzo dobry był dla nas już remis Zawiszy w meczu z Bogdanką Łęczna, a dziś sami sobie pomogliśmy wygrywając z Niecieczą. Dzięki temu nadal jesteśmy w grze, liczymy się w walce o awans. Mamy teraz dwa kolejne mecze na własnym stadionie i musimy podejść do tego wszystkiego z chłodną głową. Chcemy za wszelką cenę wygrać z Flotą.

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty