Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
UEFA EURO 2020 (10): Portugalia, Szwajcaria, Dania i Walia z awansem2019-11-19 23:40:00

Do finałów ME awansowało 20 zespołów: Belgia, Włochy, Rosja, Polska, Ukraina, Hiszpania, Turcja, Francja, Anglia, Czechy, Finlandia, Szwecja, Niemcy, Holandia, Chorwacja, Austria, Portugalia, Szwajcaria, Dania i Walia.

W czwartek ogłoszony zostanie przez UEFA podział na koszyki, a losowanie finałów odbędzie się 30 listopada br. w Bukareszcie.

Baraże o 4 wolne miejsca w finałach - 26 i 31 marca 2020.

Finały ME: 12 czerwca - 12 lipca 2020, mecz o 1. miejsce na stadionie Wembley w Londynie.


UEFA EURO 2020, 10. kolejka

17 listopada 2019:

Grupa A: Kosowo - Anglia 0-4, Bułgaria - Czechy 1-0

1. Anglia           8  21   37-6

2. Czechy         8  15   13-11

3. Kosowo        8  11   13-16

4. Bułgaria        8   6     6-17

5. Czarnogóra  8   3     3-22


Grupa B: Serbia - Ukraina 2-2, Luksemburg - Portugalia 0-2

1. Ukraina          8  20   17-4

2. Portugalia      8  17    22-6

3. Serbia            8  14   17-17

4. Luksemburg   8   4     7-16

5. Litwa              8   1     5-25


Grupa H: Mołdawia - Islandia 1-2, Andora - Turcja 0-2, Albania - Francja 0-2

1. Francja      10  25    25-6

2. Turcja        10  23    18-3

3. Islandia     10  19    14-11

4. Albania      10  13   16-14

5. Andora      10    4    3-20

6. Mołdawia  10    3     4-26


18 listopada 2019:

Grupa D: Irlandia - Dania 1-1, Gibraltar - Szwajcaria 1-6

1. Szwajcaria  8  17   19-6

2. Dania          8  16   23-6

3. Irlandia        8  13    7-5

4. Gruzja         8   8    7-11

5. Gibraltar      8   0    3-31


Grupa F: Szwecja - Wyspy Owcze 3-0, Hiszpania - Rumunia 5-0, Malta - Norwegia 1-2

1. Hiszpania         10  26   31-5

2. Szwecja            10  21  23-9

3. Norwegia          10  17  19-11

4. Rumunia           10  14  17-15

5. Wyspy Owcze  10   3    4-30

6. Malta                10   3    3-27


Grupa J: Liechtenstein - Bośnia i Hercegowina 0-3, Włochy - Armenia 9-1, Grecja - Finlandia 2-1

1. Włochy                         10  30     37-4

2. Finlandia                      10  18     16-10

3. Grecja                          10  14     12-14

4. Bośnia i Hercegowina  10  13     20-17

5. Armenia                       10  10     14-25

6. Liechtenstein               10    2      2-31


19 listopada 2019:

Grupa C: Holandia - Estonia 5-0, Niemcy - Irlandia Płn. 6-1

1. Niemcy         8  21   30-7

2. Holandia       8  19   24-7

3. Irlandia Płn.  8  13    9-13

4. Białoruś        8   4    4-16

5. Estonia         8   1    2-26


Grupa E: Walia - Węgry 2-0, Słowacja - Azerbejdżan 2-0

1. Chorwacja     8  17  17-7

2. Walia             8  14   10-6

3. Słowacja        8  13  13-11

4. Węgry            8  12   8-11

5. Azerbejdżan  8   1    5-18


Grupa G: Polska - Słowenia 3-2, Łotwa - Austria 1-0, Macedonia Północna - Izrael 1-0

1. Polska                10   25     18-5

2. Austria                10   19     19-9

3. Macedonia Płn.  10    14    12-13

4. Słowenia            10    14    16-11

5. Izrael                  10    11    16-18

6. Łotwa                 10     3      3-28


Grupa I: Belgia - Cypr 6-1, San Marino - Rosja 0-5, Szkocja - Kazachstan 3-1

1. Belgia            10  30   40-3

2. Rosja             10  24   33-8

3. Szkocja         10  15   16-19

4. Cypr              10  10   15-20

5. Kazachstan   10  10   13-17

6. San Marino   10    0     1-51





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty